Erzurum Teknik Üniversitesi 12 işçi, memur ve güvenlik görevlisi alımı

Erzurum Teknik Üniversitesi 12 işçi, memur ve güvenlik görevlisi alımı

Üniversite kamu personeli alımı ilanları bekleyenler müjde. Erzurum Teknik Üniversitesi 12 İşçi, memur ve güvenlik görevlisi alımı yapıyor. En az KPSS 55 puanı olan adaylar bu ilanlara göz atarak ilanları kaçırmaması gerekmektedir.

İşçi, Memur ve Güvenlik Görevlisi Alımı

Erzurum Teknik Üniversitesi 12 kamu personeli alımı iş ilanları yayınladı. Resmi Gazete ilanına göre kurum en az KPSS 55 puanı olanların arasından bu alımı gerçekleştirecek. Erzurum iş ilanları kamupersonelialim.com sitemiz tarafından sunuldu.

Büro Personeli Alımı 3 kişi: Bilgisayarlı Muhasebe, Bilgi ve Belge Yönetimi, Veri Tabanı Yönetimi, Büro Yönetimi ve Microsoft Office Programları Sertifikalarına sahip olmak.

Büro Görevlisi Alımı 2 kişi: Bilgisayar İşletmenliği sertifikasına sahip olmak. Muhasebe alanında en az 5 (beş) yıl tecrübeye sahip olmak ve bunu SGK’dan alınacak belge ile belgelendirmek.

Büro Personeli Alımı 4 kişi: Herhangi bir ön lisans programından mezun olmak. En az 10 (on) yıl büro sekreterliği tecrübesine sahip olmak ve bunu SGK’dan alınacak belge ile belgelendirmek.

Destek Personeli Alımı Bakım Onarım 1 kişi: Meslek Lisesi mezunu olmak. Haberleşme sistemleri ustalık belgesine sahip olmak. Güvenlik kamerası bağlantı tesisatı, ses sistemi bağlantı tesisatı, ağ kablosu bağlantı tesisatı ve bunların kurulumu alanlarında tecrübe sahibi olmak ve bunu SGK’dan alınacak belge ile belgelendirmek.

Şoför Alımı 1 kişi: Herhangi bir ön lisans programından mezun olmak. Başvuru süresinin son günü tarihi itibariyle 35 (otuz beş) yaşını bitirmemiş olmak. E sınıfı sürücü belgesine veya Karayolları Trafik Yönetmeliğinin 17.04.2015 tarihli ve 29329 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan değişiklik ile 1 Ocak 2016 tarihi itibari ile D sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. Psikoteknik belgesine sahip olmak. SRC belgesine (Yurtiçi yolcu taşımacılığı mesleki yeterlilik belgesi) sahip olmak. Alanında en az 1 yıl tecrübesi olmak ve bunu SGK’dan alınacak belge ile belgelendirmek.

Koruma ve Güvenlik Görevlisi Alımı 1 kişi: Herhangi bir ön lisans programından mezun olmak. Başvuru süresinin son günü tarihi itibariyle 35 (otuz beş) yaşını bitirmemiş olmak. Güvenlik görevini yapmaya engel sağlık sorunu bulunmadığını sağlık kurulu raporuyla belgelendirmek. (Atanmaya hak kazanma durumunda istenecektir.) Son başvuru tarihi itibariyle geçerlilik süresi dolmamış özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak. 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanunun 10 uncu maddesinde sayılan şartlara haiz olmak. 170 cm’den kısa boylu olmamak, boy uzunluğunun santimetre cinsinden son iki rakamı ile kilosu arasındaki fark 15’ten fazla, 13’den az olmamak (Örneğin;170 cm boyunda olan bir adayın kilosunun 70+15=85 kg’dan fazla, 70-13=57 kg’dan az olmaması gerekmektedir.), bu durumu sağlık kuruluşlarından alacağı rapor ile belgelendirmek. Üniversitemizin tüm birimlerinde 24 saat esasına göre vardiyalı ve iç/dış mekânda çalışmasına engel durumu olmamak.

İşçi Alımı Başvuru şekli ve tarihleri

Adaylar başvuru formu ve ilanda başvuracakları pozisyon için istenilen belgeleri eksiksiz şekilde 20 Kasım 2023 ile 4 Aralık 2023 tarihleri arasında Üniversite Personel Daire Başkanlığına şahsen teslim etmeleri gerekmektedir.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.