Erzurum Büyükşehir Belediyesi Daimi Büro Personeli Alımı

Erzurum Büyükşehir Belediyesi Daimi Büro Personeli Alımı

Erzurum Büyükşehir belediye Başkanlığı, Türkiye İŞKUR’un resmi internet sitesi aracılığı ile daimi kadroda büro personeli alımı yapacağını duyurdu. Lise mezunu adaylardan kabul edilecek olan müracaatlar başladı.

Erzurum Büyükşehir Belediyesi Daimi Büro Personeli Alımı

Erzurum Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı kendi bünyesinde istihdam etmek üzere kamuya 5 yıl deneyime sahip olan bir büro personeli alımı yapacağını duyurdu. İşe alınacak olan personeller 9 Ağustos 2023 tarihinde Belediyenin Ercüment salonunda gerçekleşecek olan kura işlemine göre belirlenecektir. 10:00 – 11:00 kura saati olarak açıklanmıştır.

2023 Personel Alımı Başvuru Koşulları Nedir?

İlana başvuru yapmak isteyen adayların en az lise veya dengi okullardan mezun olmuş olması gerekmektedir.

İlana müracaat tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış ve 50 yaşından gün almamış olan adayların başvuruları değerlendirilme aşamasında alınacaktır.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı olmak kaydıyla bilgisayar sertifikasına sahip olmanız gerekmektedir.

Yine aynı şekilde MEB onaylı hızlı klavye kullanımı da becerikli olmanızı istenmekte. Değerlendirme F klavye üzerinden gerçekleşecektir.

Türkiye Cumhuriyeti kimlik gazına sahip olan adaylardan alım yapılacaktır. Kamu mahrum bırakılmamış olduğumuz yasakla kaydınızın bulunmaması sistem ektedir.

Kadın ve erkek adaylardan kabul edilecek olan müracaatlar için adayların daimi işe alım sürecinde aksaklık yaşamaması nedeniyle askerlik görevlerini tamamlamış olması veya muaf olmuş olması gerekmektedir.

Büro Görevlisi Alımı İlanına Müracaatlar Nasıl ve Ne Zaman Yapılacak?

Erzurum iş ilanları kategorisinde yayımlanmış olan bu ilana müracaatlar 1 Ağustos 2023 tarihi itibariyle başlamıştır. İŞKUR'un resmi internet sitesi üzerinden, hizmet noktalarından veya ALO - 170 hattı üzerinden alınacak olan başvurular 7 Ağustos 2023 tarihine kadar tamamlanmış olması gerekmektedir. Tam zamanlı istihdam sağlanacaktır. İlana yalnızca engelli adaylardan müracaatlar kabul edilecektir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.