Düzce Üniversitesi KPSS Puan Sıralamasıyla Memur Alımı İlanı

Düzce Üniversitesi KPSS Puan Sıralamasıyla Memur Alımı İlanı

Düzce Üniversitesi tarafından az önce yayımlanmış olan ilana göre memur alımı yapılacaktır. Mülakatsız yapılacak olan alımlar için atamalar KPSS puan sıralamasıyla gerçekleşecektir. Başvuru için gerekli olan detaylar haberimizde verilmiştir. İşte detayda!

Son Dakika: Düzce Üniversitesi KPSS Puan Sıralamasıyla Memur Alımı İlanı Duyurusu 2023

Düzce Üniversitesi, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere kamuya 1 diğer sağlık personeli kadrosun da memur alımı yapılacaktır. Mülakatsız yapılacak olan alımlar için 2022 yılında Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından Kamu Personeli Seçme Sınavına katılmış olmanız ve P3 puan türün de puana sahip olmanız yeterlidir. Taban puan hakkında bir açıklama yapılmamıştır.

2023 Üniversite Personeli Alımı Başvuru Koşulları Nelerdir?

Perfüzyon lisans mezunu olmanız gerekmektedir.

İlgili bölüm mezuniyetinin yanı sıra Sağlık Bakanlığı onaylı Perfüzyon Yetkinlik sertifikasına da sahip olmanız istenmektedir.

SGK kaydı ile kanıtlamak kaydıyla en az 5 yıl mesleki deneyime sahip olmanız istenmektedir.

Erkek adaylarının devlete karşı zorunlu görevi olan askerlik hizmetini yerine getirmiş olması istenmektedir.

Sizlerden 2022 KPSS sınav sonuç belgesi, adli sicil kaydı, askerlik durumu belgesi, nüfus cüzdanı, diploma veya mezuniyet belgesi, (e - devletten alınmış olanlar kabul edilmek kaydıyla) istenilen sertifika belgelerinin fotokopisi istenmektedir.

2023-isci-alimi.jpg

Üniversite Memuru Alımı İlanına Müracaatlar Nasıl ve Ne Zaman Yapılacak?

Söz konusu üniversite tarafından yayınlanmış olan güncel ilana müracaatlar, 8 Haziran 2023 ve 22 Haziran 2023 tarihleri arasında alınacaktır. Başvurularınızı Üniversitenin resmi adresi olan https://duzce.edu.tr/ internet adresi üzerinden online yapmanız gerekmektedir. Online başvurular dışından yapılacak olan başvurular değerlendirilme aşamasına alınmayacaktır.

Düzce iş ilanları, 2023 kamu personeli alımı, son dakika destek personeli alımı ilanı, 2023 üniversite personel alımı, devlet memuru alımı.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.