DSİ Kayseri 12.Bölge Müdürlüğü Kamu İşçi Alımı İŞKUR’da Başladı

DSİ Kayseri 12.Bölge Müdürlüğü Kamu İşçi Alımı İŞKUR’da Başladı

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü, Kayseri 12.Bölge Müdürlüğü kamu işçi alımı İŞKUR’da başladı. İlana başvuru yapacaklar en az ilkokul mezunu olması isteniyor. DSİ personel alımına kimler hangi şartlarda başvuru yapacağı detayları haberimizde.

DSİ Kamu İşçi Alımı İŞKUR’da Başladı

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü Kayseri 12.Bölge Müdürlüğüne istihdam etmek üzere personel alımı gerçekleşecektir. DSİ personel alımı başvurusu yapacaklar en az ilkokul mezunu olabilecek. Adaylarda aranan şartlar ve başvuru şekilleri haberimizde verildi.

İŞKUR İşçi Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

İlana başvuracaklar 1 Aralık 2023 tarihi bitimine kadar 00007946249 İŞKUR ilan numarası ile elektronik ortamda işlem yapacaktır. Alım noter kura çekimi ile son bulacak.

Başvuru Genel ve Özel Şartları

En az ilkokul mezunu olmak.

İlan tarihi itibariyle 30 yaşından gün almamış olmak.

Her türlü temizlik işinde en az 1 yıl çalıştığını gösterir SGK dökümü ve çalıştığı yerlerden aldığı/alacağı çalışma belgesi (firma/kurumdan alınacak/alınmış imzalı/kaşeli yazı )
Halk Eğitim Müdürlüğünden alınmış MEB onaylı Hijyen Eğitimi Belgesine sahip olmak.

Temizlik işlerinde çalışmasına engel herhangi bir rahatsızlığı bulunmadığını Tam Teşekküllü Resmi Sağlık Kurumlarından alınan sağlık kurulu raporu ile belgelemek, (Atama işlemleri sırasında daha sonra istenilecektir.).

Sağlık Bakanlığından onay almış, Psikoteknik merkezlerince düzenlenmiş Psikoteknik raporu alabilecek durumda olmak. (Atama işlemleri sırasında daha sonra istenilecektir.).

Atanmaya hak kazanan adaylar Beden İşçisi (Temizlik) pozisyonunda çalıştırılacaktır.

Tercih edilen ikamet yeri Kayseri merkez ve ilçeleridir. Çalışma yeri Kayseri Bölge Müdürlüğü merkezi olacaktır.

En az %40 oranında engelli olduğunu gösterir Sağlık Kurulu Raporuna (Sürekli) sahip olmak.

Sınav öncesi sınava katılacakların tespitine yönelik noter huzurunda kura çekimi; açık iş sayısının dört katı asil ve aynı sayıda yedek aday belirlemek üzere 12 Aralık 2023 tarihinde saat 14.30'da Bölge Müdürlüğü kampüsünde bulunan Erciyes Konferans Salonunda gerçekleştirilecektir. Kurada belirlenen adaylar daha sonra Bölge Müdürlüğü web sayfasında ilan edilecektir. Adaylara ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Asil adaylardan başlamak ve belgeleri uymayanların yerine yedek adaylara (birinci yedekten başlayarak sırasıyla) geçmek üzere belge kontrolü yapılarak tüm şartları sağlayanlara yazılı-sözlü-uygulama yöntemleri kullanılarak sınav yapılacaktır.

Sınavda başarı puanı 60 olarak belirlenmiştir.

Kurumumuza ataması yapılan personel 4 ay deneme süresine tabi tutulacaktır. Arşiv araştırması deneme süresi içerisinde yapılacaktır, neticenin olumsuz olması halinde iş akdi fesih edilecektir. Kayseri iş ilanları olarak erişime açıldı.

Kaynak:Kamu Personeli Alımı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.