Darende Öğretmenevi Lokali 18-45 Yaşla Kamu İşçi Alımı

Darende Öğretmenevi Lokali 18-45 Yaşla Kamu İşçi Alımı

Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde bulunan Darende Öğretmenevi Lokali 18-45 yaş şartıyla kamu işçi alımı yapılıyor. MEB ilanı başvurusu yapacaklar en az ilkokul mezunu olması isteniyor. MEB işçi alımı detayları neler?

MEB Öğretmenevi Kamu İşçi Alımı İlanları

Milli Eğitim Bakanlığı Darende Öğretmenevi Lokali işçi alımı ilanına başvurular alınıyor. MEB işçi alımı ilanına başvuru yapacaklar en az ilkokul mezunu olması gerekiyor. 18-45 yaş şartı ile başvuru kabul edilecek.

İŞKUR iş ilanları başvuruları 1 Nisan 2024 tarihi bitimine kadar 00008177466 numarası ile yapılmalıdır.

Askerliğini fiilen yapmış yada herhangi bir ilişiğinin bulunmaması,

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı "Katı ve Sıvı yakıtlı Kalorifer Ateşleyicisi" sertifikası sahibi olmak.

Kuraya tabi taleplere başvuru yapan iş arayanların ve önceliklilerin tamamı kura çekimi için talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna gönderilecektir.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

İşe alınacak işçilerin sadece noter kurasıyla belirleneceği kuraya tabi işgücü taleplerinde, öncelikliler de dahil olmak üzere talep şartlarına uygun tüm başvuru sahipleri arasından açık iş sayısı kadar asıl ve ihtiyaç duyulacak sayıda yedek aday doğrudan kura sonucu belirlenecektir.
Taleplere başvuru yaparak listelere giren adaylar aranan koşulları taşıyıp taşımadıklarına ilişkin olarak; eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. belgelerini talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz edeceklerdir. Belge teslim tarihi ve yeri, işgücü ilanında ya da kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinden adaylara duyurulacaktır.

Durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar listelerden çıkarılacak olup yerlerine sıralamada yer alan diğer kişiler dahil edilebilecektir.

Sınav gün, saat ve yeri ile sınava katılmaya hak kazanan adaylar, işçi alımını yapacak kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinde duyurulacaktır. Bu duyuru, tebliğ mahiyetinde kabul edilecek, adayların adresine posta yolu ile ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkacaktır.

Daha önce en az 6 ay kamu kurumunda çalışmış olmak.

İlan yayınlandığı tarih itibariyle Malatya/Darende sınırları içerisinde ikamet etmiş olmak,

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.