Çamlıbel Belediye Başkanlığı Ambar Depo Görevlisi Alacak

Çamlıbel Belediye Başkanlığı Ambar Depo Görevlisi Alacak

Çamlıbel Belediye Başkanlığı, 15 Kasım 2023 tarihli ilanına göre daimi kadroda kamu işçi alımı yapacağını açıkladı. Kamu işveren statüsünde yayımlanmış olan bu ilan için KPSS şartının aranmadığı belirtildi. Sürece dair detaylar ve şartlar haberimizde...

Ambar Depo Görevlisi Alımı Belediye İş İlanları

Çamlıbel Belediye Başkanlığı, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere kamu işçi alımı yapacağını açıkladı. En az ilköğretim mezunu adaylardan yapılacak olan alım ilanı için deneyim şartının aranmadığı belirtildi.

Ambar depo görevlisi unvanında alım yapılacağı açıklandı. İşe alınacak olan personeller kurum tarafından yapılacak olan kura işlem sonucuna göre belirlenecektir. Kamupersonelialim.com editör ekibi olarak ilanın gerekli olan detayları ve şartları haberimizde verilmiştir.

Kamu İşçi Alımı Başvuru Koşulları Nedir?

Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanmış olan ilana başvuru yapmak isteyen adayların Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartına sahip olması gerekmektedir.

Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından onaylı olmak kaydı ile B sınıfı sürücü belgesine sahip olmanız istenmektedir.

Kurum tarafından yapılacak olan arşiv ve güvenlik soruşturması kapsamında olumlu sonuçlanan adaylardan alım yapılacaktır.

Kamu haklarından mahrum bırakılmamış olan ve medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olan adayların başvuruları değerlendirme aşamasına alınacaktır.

Erkek adayların ilanın yayın tarihi itibari ile askerlik görevini yerine getirmiş olması veya muafiyet durumunda bulunuyor olması istenmektedir.

Sosyal Güvenlik Kurumları tarafından emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığından faydalanıyor olmanız istenmektedir.

Emekli olmayan ve emekliliğe hak kazanmamış olan adaylardan alım yapılacaktır.

Adayların ilanın yayın tarihi itibariyle 18 yaşından gün almış olması gerekmektedir. Üst yaş sınırı hakkında bir kısıtlama yapılmamıştır.

SRC - 2 belgesine sahip olmanız gerekmektedir.

İşçi Alımı Kura İşlemi

Çamlıbel Belediye Başkanlığı binasın da 12 Aralık 2023 tarihinde 13:00 - 14:00 saatleri arasında yapılacak olan kura işlemine göre işe alınacak olan personeller belirlenecektir.

Daimi İşçi Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi Nedir?

00007928722 İŞKUR iş ilan numarası ile Tokat iş ilanları kategorisinde yayımlanmış olan ilana başvurular 15 Kasım 2023 tarihinde başlamıştır. Son başvuru tarihi ise 20 Kasım 2023 olarak açıklanmıştır. Başvurular İŞKUR e - şube aracılığı ile elektronik olarak yapılacaktır.

Kaynak:Kamu Personeli Alımı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.