Büyükşehir Belediyesi 30 Zabıta Memuru Alımı Duyurusu

Büyükşehir Belediyesi 30 Zabıta Memuru Alımı Duyurusu

Türkiye İş Kurumu resmi internet sitesi üzerinden Büyükşehir Belediyesi tarafından yayımlanmış olan başvuru kılavuzuna göre 30 zabıta memuru alımı yapılacaktır. Başvuru şartlarının açıklanmasıyla birlikte başvurular ilerleyen günde alınacaktır.

Kamuya Zabıta Memuru Alımı Güncel İlan Duyurusu

Büyükşehir Belediyesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere zabıta memuru alımı yapacaktır. Kadın ve erkek adaylardan yapılacaktır. Alımlar kamu kurumu tarafından yapılacak olan sınav ile gerçekleşecektir. Ayrıca başvuru yapabilmeniz için 2022 yılında ÖSYM tarafından yapılmış olan Kamu Personeli Seçme sınavına katılmış olmanız gerekmektedir. Minimum düzeyde 70 puan almış olmanız istenmektedir.

2023 Zabıta Memuru Alımı Müracaat Koşulları Nelerdir?

Kamusal haklarından mahrum bırakılmamış olan Türk vatandaşlarından alım yapılacaktır.

Görevinizi devamlı yapmanıza engel olabilecek akılsal veya ruhsal hastalığının bulunmaması gerekmektedir.

Önlisans ve lisans mezunu adaylardan yapılacak olan alımlar için önlisans için P94 lisans için ise P3 puan türünde istenilen puana sahip olmanız istenmektedir.

Adayların Karayolları Genel müdürlüğü tarafından onaylanmış olmak suretiyle minimum düzeyde B sınıfı sürücü belgesine sahip olması gerekmektedir.

buyuksehir-belediyesi-30-zabita-memuru-alimi-duyurusu.jpg

Kadınlarda minimum 160 m, erkeklerde ise 167 m’den kısa boylu olmamak istenmektedir. Boy ve kilo ölçümleri belediye tarafından yapılacaktır.

Alımlar önlisans için; Mahalleyi idareler, halkla ilişkiler ve tanıtım, iletişim ve halkla ilişkiler, adalet, meslek eğitimi, yerel yönetimler, mahalli idareler Adalet meslek yüksekokulundan her bölümden mezunu olma şartı aranmaktadır. 10 zabıta memuru alınacaktır.

Alımlar lisans için; Bu kadro için ise maliye, çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri, uluslararası ilişkiler, siyaset bilimi ve uluslararası ilişkiler, iktisat, işletme, uluslararası ticaret ve finansman, uluslararası ticaret ve lojistik yönetimi, yönetim bilişim sistemleri, yerel yönetimler, halkla ilişkiler ve reklamcılık, reklamcılık ve halkla ilişkiler mezunlarından alınacaktır. 20 kadro açıklaması da bu pozisyon için yapılmıştır.

Son Dakika 2023 Zabıta Memuru Alımı Müracaatları Nasıl Yapılacak?

İstanbul Pendik Belediyesi tarafından yayımlanmış olan ilana başvurular, 5 Haziran 2023 ve 9 Haziran 2023 tarihleri arasında Pendik Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne şahsen yapılması gerekmektedir.

İstanbul iş ilanları, 2023 zabıta memuru alımı, önlisans zabıta alımı, lisans zabıta alımı, son dakika zabıta memuru alım ilanları, Belediye zabıta memuru alımı.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.