Büyükşehir Belediyesi 2 Unvanda 28 Kamu İşçi Alımı İlan Kılavuzu Yayınladı

Büyükşehir Belediyesi 2 Unvanda 28 Kamu İşçi Alımı İlan Kılavuzu Yayınladı

Büyükşehir Belediye 28 kamu işçi alımı yapıyor! Belediye Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere kamuya 2 farklı unvanda 28 işçi alımı yapılacaktır. Başvuru için kılavuzu yayınlandı. İşte detaylar...

Büyükşehir Belediye Kamu İşçi Alımı İlanı

Büyükşehir Belediyesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere belirsiz süreli 13 kasap ve 15 mezbaha görevlisi alacaktır. KPSS şartsız yapılacak olan bu alım için başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını 29 Mart 2023 tarihinden itibaren yapmaya başlamışlardır. Sizler de bu ilana başvuru yapmak istiyorsanız haberimizin detaylarını dikkatlice incelemeniz gerekmektedir.

İŞKUR İşçi Alımı Başvuru Kriterleri Nelerdir?

İŞKUR kurum dışı ilanlar üzerinden yayınlanan bu ilanı en az ilkokul veya ilköğretim mezunu adayları başvuru yapacaklardır.

Başvuru yapacak olan adayların emekliliğe hak kazanmamış olmaları gerekmektedir.

Anayasal düzene ve devlet karşı işlenmiş suçlardan mahkum olan adaylar başvuru yapamayacaklardır.

Affa uğratılmış dahi olsa, başvuruları değerlendirme aşamasına alınmayacak.

Erkek adayların askerlik görevini yerine getirmiş olmaları gerekmektedir. Muaf olma durumu bu ilan için geçerli değildir.

kamu-isci-alimi.jpg

Kasaplık kadrosuna başvuru yapacak olan adaylardan en az 5 sınıfı sürücü belgesi istenmektedir. Ayrıca adayların alanlarında mesleki yeterlilik belgesine sahip olmaları gerekmektedir.

Mezbaha görevlisi kadrosuna başvuru yapacak olan adayların ise 35 yaşını aşmamış olması istenmektedir. Tercihen adaylardan b sınıfı sürücüler geliştirmekle birlikte Kumsal haklarından yoksun olmamaları gerekmektedir.

Her 2 kadro için adaylardan diploma ya da sertifika belgelerinin fotokopileri adli sicil kaydı, ehliyet fotokopisi özgeçmiş ve terhis belgeleri istenmektedir. Adaylar başvuru belgelerini başvuru sırasında teslim edeceklerdir.

Kamuya İşçi Alımı Başvuruları Nasıl Yapılır?

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından yayımlanmış olan bu belediye personel alımı ilanına başvurular. Şahsen yapılacaktır. Adaylar başvurularını 3 Nisan 2023 tarihine kadar belediyenin insan kaynakları departmanına yapmaları gerekmektedir. Başvuru adresi; İstiklal Mahallesi Kent Sokak No; 1 / 1 Süleymanpaşa / Tekirdağ olarak verilmiştir.

İşe alınacak 5 kasap Çorlu ilçesinde 8 kasap ise Malkara ilçesinde, Mezhaba görevlileri ise 5’i Çorlu'da ve 10’u Malkara ilçesinde istihdam edilecektir. Başvuruları uygun olan adaylara SMS yoluyla mülakat yer ve zamanları ilerleyen günlerde belediye Başkanlığı tarafından gönderilecektir.

Tekirdağ İş İlanları

Son dakika işçi alımı İŞKUR ilanları

KPSS'siz 2023 işçi alımı ilanı

Belediye şartsız işçi alımı

Son dakika işçi alım başvuruları

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.