Bornova Belediyesi En Az İlkokul 19 İŞKUR İşçi Alımı

Bornova Belediyesi En Az İlkokul 19 İŞKUR İşçi Alımı

Bornova Belediyesi 19 kamu işçi alımı yapacağını açıkladı. Farklı kadro ve pozisyonlarda yapılacak olan alım ilanı için en az ilkokul mezunu adaylardan müracaatların kabul edileceği açıklandı. KPSS’Siz iş ilan sürecine dair detaylar haberimizde.

Belediye İş İlanları

İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Bornova Belediye Başkanlığı kendi bünyesinde istihdam etmek üzere Türkiye iş kurumu resmi internet sitesi aracılığıyla 13 Kasım 2023 tarihinde yayımlamış olduğu ilana göre 19 işçi alımı yapacağını açıkladı.

Başvurular bugün itibari ile online olarak kabul edilmeye başlanmıştır. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın gerekli olan detaylarına haberimizde yer verilmiştir. KPSS şartı olmadan yapılacak olan alım ilanı için işe alınacak olan personeller kurum tarafından yapılacak olan kura işlem sonucuna göre belirlenecektir.

Kamu İşçi Alımı Başvuru Şartları Nedir?

Kamu kurumu tarafından güncel olarak yayımlanmış olan ilana nitelikleri incelendiğinde, Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartına sahip olan ve kamu haklarından mahrum olmayan adaylardan müracaatların kabul edileceği belirtilmiştir.

İlan yayın tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış ve 35 yaşından gün almamış olan kişiler müracaatta bulunabileceklerdir.

Beden işçisi kadrosunda alım yapılacak olup görevinizi yapmanıza engel olabilecek herhangi bir sağlık sorununun bulunmaması gerekmektedir.

En az ilkokul en fazla ise lise veya dengi okullardan mezun olan adaylardan müracaatlar kabul edilecektir.

Sosyal Güvenlik Kurumları tarafından emeklilik, malullük veya yaşlılık aylığından faydalanıyor olmanız gerekmektedir.

Söz konusu ilana kadın ve erkek adaylardan müracaatlar kabul edilecektir.

Personel Alımı Başvuru Tarihi ve Şekli Nedir?

İzmir iş ilanları kategorisinde İzmir Bornova Belediyesi tarafından yayınlanmış olan ilan için başvurular 13 Kasım 2023 tarih itibariyle kabul edilmeye başlanmıştır. Son başvuru tarihi ise 17 Kasım 2023 olarak açıklanmıştır.

Adaylar başvurularını aşağıda vermiş olduğumuz İŞKUR iş ilan numaraları ile söz konusu kurumu e - şube aracılığı ile gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Alımlar 18 beden işçisi ve 1 eski hükümlü kadrosunda gerçekleşeceği açıklanmıştır. İŞKUR iş ilan numaraları; 00007921209 ve 00007921202 olarak belirtilmiştir.

Kaynak:Kamu Personeli Alımı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.