Belediye 58 Kamu İşçi Alımı İlanı! İŞKUR İşçi Alımı İlanları

Belediye 58 Kamu İşçi Alımı İlanı! İŞKUR İşçi Alımı İlanları

Tekirdağ Büyükşehir belediyesi, İŞKUR üzerinden yayınladığı ilana göre; birçok meslek gruplarında alım yapacak. En az ilkokul mezunu olma şartı aranmaktadır. Hangi meslekler gruplarında alım yapılacak? Başvuru şartları nedir? Haberimizin detayında...

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere kamuya farklı meslek gruplarında kamu işçi alımı yapacağını açıkladı. Kamu personel alımı için başvuru şartları ve başvuru belgelerine haber içeriğinde yer verilmiştir.

Alım Yapılacak Meslek Grupları

1 beko loder operatörü

37 temizlik görevlisi

12 kamyon şoförü

8 teknik personel

1 Beko Loder Operatörü Alımı

Kamuya 1 Beko Loder Operatörü alınacaktır. İlgili alana başvurmak isteyen adayların, emekliliğe hak kazanmamış olması, C ve G sınıfı sürücü belgesine sahip olması, SRC 4 ve psikoteknik belgelerine sahip olması ve 105.02 veya 105.30 operatörlük belgesi ehliyetine işli olması gerekmektedir. İşe alınacak olan aday belirli süre istihdam edilecektir (11 ay). Başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını 25 Ekim 2022- 28 Ekim 2022 tarihleri arasında Tekirdağ Büyükşehir Belediyesine şahsen yapacaklardır. Başvuru belgeleri: özgeçmiş, ehliyet ve SRC psikoteknik belgelerinin fotokopisi.

Kamuya 37 Temizlik Görevlisi Alımı

37 temizlik görevlisi alınacaktır. Adaylar ilana başvuru yapabilmeleri için; emekliliğe hak kazanmamış ve okur yazar olmaları gerekmektedir. İstihdam Tekirdağ ilinin Çorlu, Çerkezköy, Kapaklı, Ergene, Saray, Süleymanpaşa, Malkara, Şarköy ve Hayranbolu ilçerinde sağlanacaktır. Başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını 25 Ekim 2022- 28 Ekim 2022 tarihleri arasında Tekirdağ Büyükşehir Belediyesine şahsen yapacaklardır. Başvuru belgeleri: özgeçmiş, diploma fotokopisi veya okur-yazarlık belgesi.

Kamuya 12 Kamyon Şoförü Alımı

12 kamyon şoförü alınacak. Adayların ilana başvuru yapabilmeleri için; emekliliğe hak kazanmamış olmaları, C sınıfı ehliyete sahip olmaları ve güncel SRC 4 ve psikoteknik belgelere sahip olmaları gerekmektedir. İstihdam, Tekirdağ ili Çorlu, Çerkezköy, Kapaklı, Süleymanpaşa, Ergene ve M. Ereğlisi ilçelerinde sağlanacaktır. Başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını 25 Ekim 2022- 28 Ekim 2022 tarihleri arasında Tekirdağ Büyükşehir Belediyesine şahsen yapacaklardır. Başvuru Belgeleri: ehliyet, SRC ve psikoteknik belgesi, özgeçmiş.

Kamuya 8 Teknik Personel Alımı

8 teknik personel memur alımı yapılacaktır. Adayların ilana başvuru yapabilmeleri için emekliliğe hak kazanmamış, en az lise veya önlisans mezunu olmak ve inşaat, makine veya elektrik bölümlerinden birinden mezun olmak. İşe alınacak olan adaylar Tekirdağ ili Süleymanpaşa ilçe terminalinde çalışacaklardır. Başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını 25 Ekim 2022- 31 Ekim 2022 tarihleri arasında Tekirdağ Büyükşehir Belediyesine şahsen yapacaklardır. Başvuru Belgeleri: Özgeçmiş, diploma fotokopisi.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.