Belediye 10 Kamu İşçi Alımı 23-27 Mayıs Başvuruları

Belediye 10 Kamu İşçi Alımı 23-27 Mayıs Başvuruları

Belediye tarafından İŞKUR kurumu dışı iş ilanları sayfası üzerinden kamu işçi alımı için 23 ile 27 Mayıs tarihleri arasında başvuruları kabul edilecek iş ilanları yayınlandı. Kamu personel alımı başvuru kılavuzuna haberimizde yer vermekteyiz.

İŞKUR üzerinden iş ilanları kapsamında yayınlanan iş ilanlarına göre belediye bünyesinde çalışmak üzere 23 ile 27 Mayıs tarihleri arasında başvuruları yapılabilecek 10 kişilik kontenjanda personel alımı yapılacaktır.

Başvuruda bulunacak adayların alım yapacak şehir Osmangazi Bursa Belediyesi olup alama yapılacak üniversite 10 kişilik kontenjanda çöp personeli olarak belirtilmiştir.

Kamu İşçi Alımı Başvuru Şekli

Başvuru yapacak adaylar için başvurular başlığımıza da yer verdiğimiz üzere 23 Mayıs 2022 tarihi ve 27 Mayıs 2022 tarihleri arasında şahsen veya posta yolu ile başvuruda gerekli olan belgelerin iletilmesi yoluyla yapılacaktır.

Adaylar başvuruda gerekli olan belgeleri Soğanlı Mahallesi doktor sadık Ahmet Caddesi no 388/2 Osmangazi/ Bursa adreslerine başvurularını yapabileceklerdir.

Kamu Personeli Alımı Başvuru Şartları

Başvuru yapacak adaylarının emekli olmaması, emeklilik şartlarında taşınmaması, bedelen sağlıklı olması, arşiv araştırması yönetmenlik şartlarına haiz olma, var yanlış çalışma şartlarına uygun olma ve herhangi bir bulaşıcı hastalığı olma şartları ile çöp toplama faaliyetlerinde çalışmak üzere personel alınacaktır.

Bu ilanda herhangi bir ikamet şartı veya yaş şartı bulunmamaktadır. Eğer bulunuyor ise başvuru kılavuzunda belirtilmemiştir.

Başvuru kılavuzu.

haber-basvuru-kilavuzu.jpg

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.