Bandırma Öğretmenevi İŞKUR İlanları Personel Alımı (En Az Lise)

Bandırma Öğretmenevi İŞKUR İlanları Personel Alımı (En Az Lise)

Bandırma öğretmenevi İŞKUR kamu personel alım İŞKUR iş ilanları duyurusu yapıldı. En düşük koşullarda meslekçi olarak kamu personeli alımı yapılacaktır. Kamu Devlet kurumunda çalışmak isteyen adaylar İŞKUR üzerinden başvuruları alınacaktır.

Öğretmenevi Personel Alımı Duyurusu

Bandırma Öğretmenevi kamu personel alımı yapıyor. Kamu kurumunda çalışmak isteyen kamu adaylara yeni bir iş fırsatı doğarak kamu devlet kurumun içinde memur statüsünde personel görevlisi alımları gerçekleştiriyor. Bir çok kişinin beklediği en düşük şartlarda memur alım ekranları açılarak İŞKUR üzerinden ilanen duyuruldu. Başvurmak isteyen adaylar İŞKUR sayfasından ön müracaatlarını gerçekleştirdikten sonra belirtilen evrakları posta yolu veya şahsen kuruma teslim etmeleri gerekmektedir.

Kamu Kurumuna Alınacak personel Branş Dalı

Garson Alımı (Servis elemanı)

Öğretmenevine Alınacak Personel Başvuru Belgeleri

Adayın mezuniyet belgesi. Mesleki tecrübe belgesi. Milli Eğitim Bakanlığından alınan hijyenik belgesi. Sosyal güvenlik Kurumlarından emeklilik veya yaşlı bakım aylığı almıyor olunması. Adayların herhangi bir suçtan adli sicili bulunmaması. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı nüfus cüzdanı veya kimlik kartı fotokopisi, 3 adet vesikalık fotoğraf, erkek personel adayları için istenen askerlik şartından askerliğini yaptı olarak gösteren belge.

Devlet Personel Alımı Başvuru Şartları

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak. En az ortaöğretim veya lise mezunu, Tercihen Meslek Lisesinden mezun olanlar, Bandırmada ikametgah ediyor olmak, Meslek alanında en az 5 yıl deneyim sahibi olmak. Erkek personellerin yükümlü oldukları askerlik hizmetlerini tamamlamış olmaları gerekmektedir.

Kamu Personeli başvuru Adresi ve Tarihi

Personel aday kişiler İŞKUR adresinden kurum tarafından açılan personel talep başvuru ekranlarından adayların müracaatları alınacaktır. Adaylar iş ilan numarasıyla başvuru yapabileceklerdir. Başvuru tarih süreci 27 Ekim 2022 ile 31 Ekim 2022 tarihleri arasında müracaatlar alınacaktır. Balıkesir iş ilanları olarak yayınlanmıştır.

Başvuru iş ilan numarası: 00007124852 no.lu iş ilanından başvurular yapılacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.