Azatlı Belediye Başkanlığı En Az İlkokul Operatör Alımı

Azatlı Belediye Başkanlığı En Az İlkokul Operatör Alımı

Azatlı Belediye Başkanlığı operatör alımı yapacak. En az ilkokul mezunu adaylardan yapılacak olan alım ilanına göre üst yaş sınırı bulunmamakla birlikte KPSS şartı olmadan işe alım süreci gerçekleşecektir. Güncel belediye iş ilanına dair detaylar...

Belediye İş İlanları Açıklaması

Azatlı Belediye Başkanlığı kendi bünyesinde istihdam etmek üzere kamu işveren statüsünde operatör alımı yapacağını açıkladı. İlkokul lise, önlisans ve lisans mezunlarından müracaatların kabul edileceğini açıklayan kurum için başvurular bugün itibari ile başlamıştır. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın gerekli olan detayları açıklanmıştır.

Kamu İşçi Alımı Başvuru Şartları

Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartına sahip olan ve kepçe operatörü olarak en az 4 yıl mesleki deneyim kazanmış olan adaylardan alım yapılacaktır.

Kamu haklarından mahrum bırakılmamış olan ve kurum tarafından yapılacak olan arşiv ve güvenlik soruşturması kapsamında olumlu sonuçlanan kişilerin başvuruları değerlendirilme aşamasına alınacaktır.

Sosyal Güvenlik Kurumları tarafından emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığından faydalanıyor olmanız gerekmektedir.

Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olan kadın ve erkeklerden müracaatlar kabul edilecektir.

İlanın yayın tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış olmanız gerekmektedir. Üst yaş sınırı bulunmamaktadır.

Kamu işveren statüsünde tam zamanlı olarak istihdam edilmek üzere yayımlanmış olan bu ilan için işe alınacak olan personeller kura işlemine göre belirlenecektir.

Kura İşlem Detayları

Azatlı Belediye Başkanlığı tarafından 15 Kasım 2023 tarihinde Belediye binasında yapılacak olan kura işlemine göre işe alınacak olan personeller belirlenecektir kura işlemi verilen tarihte gün boyunca gerçekleşecektir.

Belediye İş İlanı Başvuru Şekli ve Tarihi

Niğde iş ilanları kategorisinde yayınlanmış olan güncel iş ilanı için başvurular 6 Kasım 2023 tarih itibari ile başlamıştır. Tam zamanlı istihdam edilmek üzere yapılacak olan bu alım ilanı için son başvuru tarihi ise 10 Kasım 2023 olarak açıklanmıştır.

Adaylar başvurularını İŞKUR e - şube aracılığı ile online, ALO - 170 hattını arayarak veya bulundukları şehirdeki hizmet noktalarından şahsen gerçekleştireceklerdir. Geç yapılan başvurular kurum tarafından değerlendirilme aşamasına alınmayacaktır. İŞKUR iş ilan numarası: 00007906322

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum