Araştırma Hastanesi 59 Memur İşçi ve Güvenlik Görevlisi Alacak

Araştırma Hastanesi 59 Memur İşçi ve Güvenlik Görevlisi Alacak

Kamu Üniversitesi araştırma hastanesine kamu personeli alımı yapılacağı resmi gazete üzerinden ilana çıktı. Çeşitli ilanlar kapsamında yayınlanan iş ilanlarına göre Şehir Hastanesine farklı farklı unvanlarda 59 kamu personeli alımı yapılacaktır.

Araştırma Hastanesi 59 Kamu Personeli Alımı Duyurusu

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörlüğünce devlet memuru alımı yapılacağı ilan edildi. Son paylaşılan ilanlara göre Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Hastanesinde hizmet etmek üzere 14 farklı unvanda 59 kamu personeli alımı yapılacağı ilan edildi.

Yapılan açıklamaya göre alınacak unvanların 6 muhasebe memuru, 2 büro görevlisi, 3 bilgisayar destekli muhasebe memuru, 5 bilişim personeli, 5 temizlik görevlisi, 1 destek personeli, 3 bayan temizlik görevlisi, 5 destek personeli, 10 hasta ve bakım personeli, 1 şoför, 14 bay güvenlik görevlisi, 3 bayan güvenlik görevlisi, 1 sağlık teknikeri, 1 radyoloji sağlık teknikeri olmak üzere kontenjan dağılımları yapılmıştır.

Memur, Sağlık Personeli, Temizlik Görevlisi ve Güvenlik Görevlisi Alım Şartları

Yaş şartı olarak adayların en fazla 35 yaşını geçmemiş güvenlik görevlisi için ise 30 olmaktadır.

Güvenlik görevlisi alımı şartları ise Erkek adaylarda 167 cm den kısa olmama, bayanlarda 162 cm den kısa olmama, Nöbet tutmasına engel problemi bulunmama, Herhangi bir önlisans programından mezun
olma şartları aranıyor.

Temizlik görevlisi alımı unvanı için öğrenim şartı olarak lise veya dengi okullardan mezun olma, iç ve dış alanda çalışmaya engel bir durumu olmama, Hijyen belgesi sahibi olma, görevini daimi olarak yapmasına engel hastalığı bulunmama şartları aranmaktadır.

Büro görevlisi alımı için Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi vs. bölümlerden muhasebeciler için Muhasebe, Bilgisayar Destekli Muhasebe, Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulamaları bölümlerin herhangi birinden, diğer unvan için ise İşletme, İşletmecilik, İş İdaresi, İş İdaresi ve iktisat, İşletme- Ekonomi, İşletme-İktisat bölümlerinden herhangi birinden mezun olma şartı aranmaktadır.

Bilişim Personeli alım şartları ise Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Programcılığı (İnternet), Bilgisayar Programlama, Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama, Web Teknolojileri ve Programlama önlisans programlarının birinden mezun olma şartı ile alımlar yapılmaktadır.

Genel şartlar arasında adayların başvuru kılavuzunda belirtilen tabloda KPSS grubundan gerekli puana sahip olma şartı aranıyor.

Başvurular Nasıl Yapılacak

Detaylı Bilgi İçin: Başvuruları 15 gün içerisinde Üniversite adresine yapılacak. Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı P.K. 67100 İncivez / Zonguldak.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
4 Yorum