Antalya Büyükşehir Belediyesi 50 Memur Alımı (İtfaiye Memuru)

Antalya Büyükşehir Belediyesi 50 Memur Alımı (İtfaiye Memuru)

Antalya Büyükşehir Belediyesi Resmî Gazete üzerinden yayınlamış olduğu ilana göre 50 memur alımı yapacağını açıkladı. İtfaiye eri kadrosuna yapılacak alım ilanı için KPSS 55 taban puanının şartının arandığını açıklayan kurum tarafından istenen şartlar...

Memur Alımı İş İlanları

Antalya Büyükşehir Belediyesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 50 itfaiye memuru alımı yapacağını açıkladı. 81 şehirden ikamet şartı olmadan yapılacak olan alım ilanı için kadın ve erkek adaylardan müracaatların kabul edileceğini açıklayan kurum, başvuruları bugün itibariyle başlamıştır. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ikanın gerekli olan detayları açıklanmıştır.

İtfaiye Memuru Alımı Başvuru Koşulları

Belediye Başkanlığı tarafından güncel olarak yayımlanmış olan ilan kılavuzuna göre müracaat etmek isteyen adayların itfaiyecilik ve yangın güvenliği seviyesi savunma veya itfaiyecilik, itfaiyecilik ve sivil savunma önlisans mezunlarından birinden mezun olmuş olması gerekmektedir.

Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartına sahip olan ve kurum tarafından yapılacak olan arşive güvenlik soruşturması kapsamında olumlu sonuçlanan adaylardan yapılacak olan alım ilanına göre başvuru yapacak olan adayların sabıka kaydının olmaması istenmektedir.

Kamu Memur Alımı Başvuru Belgeleri

Kurum tarafından yayınlanmış olan güncel müracaat kılavuzuna göre, adaylardan nüfus cüzdanı veya kimlik kartının aslı ve kurum tarafından onaylanmak üzere fotokopisi, diploma veya mezuniyet belgesinin aslı ve kurum tarafından onaylı olmak kaydı ile noter belgesi,

Yabancı okul mezunları için denklik belgesi, sürücü belgesinin aslı ve noter onaylı örneği, KPSS sonuç belgesi, erkek adayların askerlik durum belgesi, görevinizi yapmanıza engel durum olmadığına dair sağlık raporu ve 2 adet biyometrik fotoğraf istenmektedir.

Personel Alımı İlanına Başvuru Şekli ve Tarihi

Antalya iş ilanları kategorisinde yayımlanmış olan ilana müracaatların 23 Ekim 2023 ve 27 Ekim 2023 tarihleri arasında Belediye Başkanlığına şahsen yapılması gerekmektedir. Online veya posta yolu ile başvuru alınmayacaktır.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.