Alaplı Belediyesi 7 Tahsildar, VHKİ ve Personel Alımı

Alaplı Belediyesi 7 Tahsildar, VHKİ ve Personel Alımı

Alaplı Belediye Başkanlığı, kamu ilan resmi internet sitesi aracılığı ile yayımlamış olduğu ilana göre 7 tahsildar, VHKİ ve personel alımı yapacağını açıkladı. KPSS puan sıralamasına göre işe alımlar gerçekleşecektir.

Belediye İş İlanları

Zonguldak Belediyesine bağlı Alaplı Belediye Başkanlığı kendi bünyesinde istihdam etmek üzere Mahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara ve Atama Yönetmeliği Hükümlerine göre 5 mühendis, 1 tahsildar ve 1 VHKİ kadrosunda kadın ve erkeklerden personel alımı yapılacaktır. Kamupersonelialim.com editörleri olarak ilana ilişkin gerekli şartları size haberimizde sunduk.

Personel Alımı Kriterleri Belli Oldu

5 mühendis alımı: 3 lisans İnşaat Mühendisliği, 7 lisans Makine Mühendisliği ve 1 lisans Çevre Mühendisliği bölüm mezunlarından alım yapılacaktır. B sınıfı ehliyet belgesi istenmektedir.

1 tahsildar alımı: 4 yıllık eğitim veren fakültelerden Maliye, Ekonomi, Ekonometri, Ekonomi ve Finans, Muhasebe, Muhasebe ve Finans Yönetimi, Bankacılık, Finans ve Bankacılık bölümlerinden birinde eğitim sürecinizi tamamlamış olmanız istenmektedir.

1 VHKİ alımı: Lisans düzeyinde Siyasal Bilgiler Fakültesi ve İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin lisans programlarının birinden mezun olmuş olmanız istenmektedir. Ayrıca Millî Eğitim Bakanlığı onaylı Bilgisayar İşletmenliği sertifikasına sahip olmanız gerekmektedir.

KPSS Puan Şartı Var

2022 yılında ÖSYM bünyesinde uygulanmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavına katılmış olmanız ve P – 3 puan türünde en az 75 taban puan almış olmanız istenmektedir.

Kamu Personeli Alımında Başvurular Nasıl Değerlendirilecek

İşe alınacak olan personeller 3 Ekim 2023 tarihinde Belediye Başkanlığı tarafından yapılacak olan sınav sonucuna göre belirlenecektir. Sınava katılacak olan adaylar kurumun resmi internet sitesi üzerinden yapılacak olan açıklamaya göre sınava katılabileceklerdir. Sınava katılmaya hak kazanmamış olan kişilere herhangi bir bildiri yapılmayacaktır. Sınav sözlü olarak yapılacak olup 100 tam puan üzerinden 60 puan alanlar başarılı sayılacaklardır.

Kamu Personel Alımı İş İlanı Müracaat Şekli ve Tarihi

Zonguldak iş ilanlar kategorisinde yayımlanmış olan ilana başvurular 23/10/2023-27/10/2023 tarihleri arasında (mesai saatleri içinde saat 09:00-16.30) Alaplı Belediye Başkanlığı Hizmet Binası Merkez Mahallesi İskele Cad. No:27 Alaplı/Zonguldak adresine şahsen yapılacaktır.

Başvuru kılavuzu için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.