Akbank 3 Branşta Personel Alımı Online Başvuru

Akbank 3 Branşta Personel Alımı Online Başvuru

Akbank resmi kariyer internet sitesi aracılığıyla güncel ilan yayınlandı. Yayımlanmış olan ilana göre 5 farklı pozisyonda personel alımı yapılacağı belirtildi. İkamet şartı olmadan Türkiye’den başvurularının kabul edileceğini açıklayan banka, ilanlar...

Ak Banka İş İlanları

Banka iş ilanları yayımlanmaya devam ediyor. Akbank tarafından yeni yayımlanmış olan ilana göre 3 farklı branşta personel alımı yapılacaktır. KPSS şartı olmadan yapılacak olan alım ilanına ilişkin tam zamanlı ve yarı zamanlı iş fırsatlarının sunulduğu açıklandı. Bankanın farklı şubelerinde istihdam edilmek üzere yapılacak olan alım ilanına ilişkin detayları kamupersonelialim.com, yazar ekibi olarak sizlere haberimizin detaylarında sunduk.

Banka Personeli Alımı Başvuru Kriterleri

Müfettiş Yardımcısı Alımı: Bölüm şartı aranmaksızın örgün eğitim veren üniversitelerin lisans programlarından birinden mezun olmuş olmanız gerekmektedir. TOEFL sınavından en az 75 puan almış olmanız istenmektedir.

Servis Yöneticisi & Servis Mühendisi Alımı: Sorumluluk bilinci yüksek ve servise dayanık ve sürekliliğini sağlayacak strateji, politika, süreç ve çalışma prensipleri oluşturup uygulayabilen kişilerden alımı yapılacaktır.

Servis ve ögelerin hayat döngüsü boyunca dayanıklılık ve süreklilik aktivitelerinden sorumlu personel arayışı içerisinde olan banka, sorumluluk alanındaki servislerin performansı ve sürekliliğini kontrol edebilecek olan adaylardan alım yapacağını açıkladı.

Adayların istatiksel analiz konusunda deneyimli tercihen veri yapıları ve veri tabanı mimarileri hakkında bilgi sahibi olması istenmektedir. Bilgisayar mühendisi, yazılım mühendisleri, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği gibi bölümlerden mezun olan adaylardan alım yapılacaktır.

Engelli Personel Alımı: Söz konusu alım için detaylı açıklama yapılmamış olup, kurum tarafından yalnızca engelli personel alımı yapılacağı açıklanmıştır. Kamupersonelialim.com

Yarı Zamanlı Takım Arkadaşı Alımı: İlgili kadro için öğrenci, yeni mezun veya haftanın belli günlerinde çalışmak isteyen profesyonel adaylardan alım yapılacaktır.

Banka Memuru Alımı İş İlanı başvuru Şekli ve Tarihi

Kurum tarafından yayımlanmış olan ilanlara başvurular başlamıştır. Adaylar için son başvuru tarihinin 31 Aralık ekibin 2023 olduğu açıklanmıştır. Başvurularımız aşağıda vermiş olduğumuz en üzerinden online olarak yapabilirsiniz. Şahsen veya posta yoluyla başvuru kabul edilmeyecektir.

Başvuru yapmak için https://kariyer.akbank.com/JobSearchMaster kopyalayıp yeni adreste açarak girebilirsiniz.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.