AHBVÜ KPSS 50 Puanla En Az Lise Mezunu Memur ve İşçi Alımı

AHBVÜ KPSS 50 Puanla En Az Lise Mezunu Memur ve İşçi Alımı

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi memur ve işçi alımı yapacağını açıkladı. KPSS 50 taban puan ile yapılacak olan alım ilanına göre en az lise mezunlarından başvurular kabul edilecektir. Farklı kadro ve pozisyonlarda alım yapılacaktır...

Üniversite Personel Alımı İş İlanları

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi, bünyesinde istihdam etmek üzere 42 memur ve işçi alımı yapacağını açıkladı. Lise, önlisans ve lisans mezunları için uygun kadrolara yer verildiğini açıklayan kurum alımların 8 kadro da gerçekleşeceğini belirtti. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın gerekli olan detaylarına haberimizde verilmiştir.

Personel Alımı Kadro ve Unvan Açıklaması

  • 24 kişi Büro Personeli Alımı,
  • 3 kişi Spor Uzmanı Alımı,
  • 2 kişi Şoför Alımı,
  • 1 kişi Koruma ve Güvenlik Görevlisi Alımı,
  • 2 kişi Temizlik Görevlisi Alımı,
  • 2 kişi Mühendis Alımı,
  • 1 kişi Teknisyen Alımı,
  • 4 kişi Aşçı Alımı yapılacaktır.

KPSS Puan Şartı Var

2022 yılında ÖSYM tarafından yapılmış olan Kamu Personel Seçme Sınavından lise mezunlarının P – 94, önlisans mezunlarının P - 93, lisans mezunlarına ise P - 3 puan türünden en az 50 taban puan almış olmaları istenmektedir.

Memur Alımı Eğitim Şartı

Büro personeli alımı: Maliye, bankacılık ve finans iktisat, işletme, iktisadi ve idari bilimler, işletme ve iktisat fakülteleri, hukuk fakültesi, grafik tasarım görsel iletişim tasarımı, fotoğraf, fotoğraf ve video veya beden eğitimi ve spor öğretmenliği, antrenörlük öğretmenliği, lisans mezunlarından alım yapılacaktır.
Spor uzmanı alımı: Beden eğitimi ve spor öğretmenliği veya antrenörlük eğitimi bölüm mezunlarından alım yapılacağı açıklanmıştır.

Şoför alımı: Önlisans otobüs şoförlüğü veya otobüs kaptanlığı bölümü mezunlarından alım yapılacaktır. Aynı zamanda bölüm şartı aranmaksızın en az ortaöğretim mezunlarının da müracaatları kabul edilecektir.

Koruma ve güvenlik görevlisi alımı: Bölüm şartı aranmaksızın önlisans programlarından mezun olan adaylardan alım yapılacaktır.

Temizlik personeli alımı: En az lise veya dengi okullardan mezun olmuş olan adaylardan yapılacaktır.

Mühendis Alımı: Makine mühendisi ve elektrik elektronik mühendisi alımı yapılacağı için ilgili kurumlar da söz konusu bölümlerden mezun olmuş olmanız gerekmektedir.

Teknisyen Alımı: Elektrik, elektronik teknolojisi veya güvenlik sistemleri, lise mezunlarından alım yapılacaktır.

Aşçı alımı: Aşçılık önlisans bölümü mezunlarından alım yapılacaktır.

Personel Alımı Başvuru Tarihi ve Şekli

Ankara iş ilanları kategorisinde yayınlanmış olan bu ilana müracaatlar 1 Kasım 2023 tarihi itibariyle başlayıp son müracaat tarihi 14 Kasım 2023 olarak açıklanmıştır. Şartları sağlayan adaylar başvurularını Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Yücetepe Mahallesi 85.Cadde No:8 06570 Çankaya/ANKARA adresine şahsen yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.