Acun Medya 35 Bin TL Maaşla Depo Görevlisi Alacak

Acun Medya 35 Bin TL Maaşla Depo Görevlisi Alacak

Acun Medya Şirketleri 35 bin TL maaşla çalışacak depo görevlisi alımı yapacağını ilan etti. Acun Medya personel alımı ilanına başvuru şartları nelerdir? Medya firmalarında çalışmak isteyenler hangi yöntemleri izlemesi gerekiyor?

Acun Medya 35 Bin TL Maaşla Depo Görevlisi Alımı İlanı

Acun Medya Şirketleri en az lise mezunu adaylar başvuru yapabiliyor. Firma başvuruları elektronik ortamda alınmaktadır. Acun Medya personel alımı işanları erişime açıldı. Acun Medya işçi iş ilanları için başvuru linkini ilanın sonuna ilave ettik.

Müracaat Koşulları Nelerdir?

Depo ve stok takibi konusunda deneyimli

Ms Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen

Program üzerinden depo giriş çıkışlarını yapabilecek

Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek

Dikkatli, titiz, çözüm üretebilen, planlama, analiz ve raporlama konularında yetkinliği olan

Takım çalışmasına yatkın

Seyahat engeli olmayan

Depo giriş ve çıkış, sevkiyat, stok takibi ve sayım gibi işlemlerden sorumlu olacak çalışma arkadaşı aranıyor.

Depo Görevlisi Ne Demek?

Görev almış olduğu lojistik deposunda her türlü yerleştirme, paketleme, sevk etme ve iade işlemleriyle uğraşan kişilere depo görevlisi denir. Deposu bulunan her iş yerinde, fabrikada ya da firmada depo görevlisinin bulunması gerekir. Bu bağlamda depo görevliliği, iş alanı oldukça geniş olan mesleklerden biridir. Deponun günlük işlerini yürütmek ve ürünlerin düzenini sağlamak bu kişilerin görevleri arasındadır. Depodaki her işten depo görevlisi sorumlu olur. Giden ürünlerle ve firmaya gelen ürünlerle de bu kişiler ilgilenerek kontrolleri sağlar. Depo görevlisi, firmaların satış koluyla da bağlantılı çalışır.

Depo Görevlisi Ne İş Yapar? Görev ve Sorumlulukları Nelerdir?

Depoda çalışan kişilere depo görevlisi adı verilir. Depo görevlisi ne iş yapar diye bakıldığında çalışanın depodaki tüm işleyişten sorumlu olduğu görülür. Depo görevlisi çalıştığı lojistik depo içerisinde gerçekleşen her işten sorumludur. Görev aldığı depodaki ürünlerin yerleşimi, düzeni, paketlenmesi, sevk edilmesi ve depoya herhangi bir ürün geldiğindeki kontrol ile iade işlemleri depo görevlisine aittir. Depo görevlisi iş tanımı üretim sonrası ya da sevkiyat öncesi ürünlerin depolandığı alanlardaki her türlü işin gerçekleştirilmesidir. Depo görevlisi görev tanımı şu şekildedir:

Görev aldığı lojistik depodaki ürünlerin düzenlenmesi, yerleştirilmesi ve paketlenmesi.
Ürünlerin sevkiyat ve iade işlemleriyle tüm detayları ile ilgilenilmesi. Depoya giren ve depodan çıkan her malın kontrol edilerek doğru olup olmadığına bakılması. Stokların düzenli ve doğru bir şekilde takip edilmesi. Şirket prosedürlerine göre ürünlerin takibinin sağlanması ve deponun temiz tutulması. İş sağlığı ve güvenliği standartlarına uygun olarak depo işlerinin sağlanması yapar.
Başvuru yapacaklar için link aşağıda bulunuyor.

https://www.tv8.com.tr/sayfa-insan-kaynaklari

Kaynak:Kamu Personel Alımı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.