Ziraat Bankası 17 Ülkede Yurtdışı Personel Alımı İçin Başvuru Kılavuzu

Ziraat Bankası 17 Ülkede Yurtdışı Personel Alımı İçin Başvuru Kılavuzu

Türkiye'nin köklü bankalarından Ziraat Bankası, global arenadaki büyümesini sürdürmek ve yurtdışı operasyonlarını güçlendirmek amacıyla yeni bir personel alım süreci başlattı. Banka, 17 farklı ülkede görevlendirilmek üzere alınacak.

Ziraat Bankası Yurtdışı Personel Alımı

Yayınlanan başvuru kılavuzunda, adaylarda aranan genel ve pozisyon bazlı özel nitelikler detaylı bir şekilde açıklanıyor. Ziraat Bankası'nın yurtdışı operasyonlarında farklı departmanlarda görev almak isteyen adaylar için çeşitli pozisyonlar mevcut.

Bankacılık, finans, muhasebe, müşteri hizmetleri, bilgi teknolojileri, insan kaynakları gibi birçok alanda açık pozisyonlar bulunuyor.

Yurtdışında çalışmak isteyen ve belirtilen kriterleri karşılayan adaylar, Ziraat Bankası'nın resmi internet sitesi üzerinden başvuruda bulunabilirler. Başvuru sürecinde adayların dikkat etmesi gereken hususlar şunlardır:

İşe alım yapılması planlanan ülkeler: Almanya, Azerbaycan, Bahreyn, Bosna Hersek, Bulgaristan, Cezayir, Gürcistan, Irak, Karadağ, Kazakistan, Kosova, Özbekistan, Rusya, Sudan, Suudi Arabistan, Somali ve Yunanistan olarak açıklandı.

Uzman Yardımcıları Türkiye’nin 100 yıllık bir geleneği olan Ziraat Bankası Bankacılık Okulu programını tamamladıktan sonra ülkelerinde görevlerine başlatılacaktır.

Özgeçmişlerini eksiksiz ve doğru bilgilerle doldurmaları,

Başvurdukları pozisyona uygunluğunu açıkça belirtmeleri,

Yabancı dil bilgilerini kanıtlayan belgeleri sunmaları,

Referans mektuplarını eklemeleri,

Başvuru tarihlerine dikkat etmeleri

Başvurular, belirlenen son başvuru tarihine kadar kabul edilecektir. Ziraat Bankası, yapılan başvuruları titizlikle inceleyerek ön elemeyi geçecek adayları mülakatlara davet edecektir.
Yurtdışı personel alımı süreci, Ziraat Bankası'nın global vizyonuna uygun olarak şeffaf ve adil bir şekilde gerçekleştirilecektir. Banka, tüm adaylara eşit fırsatlar sunarak en yetenekli ve nitelikli adayları seçmeyi hedefliyor.

Ziraat Bankası Memur Alımı Başvuru Şekli

Başvuru sistemi 13 Mayıs 2024 tarihi itibarıyla açılacak olup başvuru bitiş tarihi olan 26 Mayıs 2024 tarihinden sonra başvurusu uygun bulunan adaylara aşağıdaki soru dağılımı üzerinden online sınav iletilecektir.

Ziraat Bankası'nın yurtdışı operasyonlarında yer almak ve global bir kariyer inşa etmek isteyen profesyoneller için bu alım süreci önemli bir fırsat sunuyor.

Detaylı bilgi ve başvuru için Ziraat Bankası resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Başvuru kılvuzu

İlgili Haberler

Kaynak:Kamu Personeli Alımı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.