Ziraat Bankası 150 Servis Görevlisi Alımı (Eğitim ve Başvuru Şartları)

Ziraat Bankası 150 Servis Görevlisi Alımı (Eğitim ve Başvuru Şartları)

Ziraat Bankası 150 servis görevlisi alımı yapacağını ilan etti. Banka memuru alımı için başvuru yapacaklara kılavuz sunuldu. Ziraat bankasına başvuru yapıp seçilenler 1 aylık eğitime tabi tutulacak. Ziraat bankası personel alımı başvuru şartları neler?

Ziraat Bankası 150 personel alımı ilanı yayınladı. Banka memuru alımı için adayların erişimine kılavuz sunuldu. Ziraat Bankası servis görevlisi alımı başvuru şartları neler olduğu açıklandı. Banka sınavlarını geçen kişiler 1 aylık özel eğitime tabi tutulacağı kılavuzda yer alıyor.

Sınava Katılacaklar İçin Başvuru Süreci Ve Ödeme İşlemi

Adaylar başvurularını 4 Ocak 2022 ile 21 Ocak 2022 Cuma günü saat 23.59’a kadar Anadolu Üniversitesi’nin https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/ internet sitesine üye olmak suretiyle yapılacaktır.

Başvuru formu aday tarafından noksansız olarak doldurulacak ve adayın son 6 ay içinde çekilmiş vesikalık fotoğrafı taranarak Başvuru Sistemi’ne eklenecektir. Fotoğrafı bulunmayan adayların başvurusu kabul edilmeyecektir.

Sınava başvuracak adaylar üniversite tarafından belirlenen sınav ücreti olarak 280 TL ödeyecektir. Ödeme işlemi, sınav başvurusu esnasında Üniversite'nin https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/ internet sitesi üzerinden kredi/banka kartı ile gerçekleştirilecektir. Üniversite kuralları gereği başka kanallardan ödeme kabul edilmeyecektir.

Memur Alımı Adaylarda Aranan Başvuru Şartları

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 1.01.1992 ve sonrası doğumlu olmak, Erkek adaylar için ise alım tarihi itibariyle askerlik görevini tamamlamış veya erteletmiş olmak ya da askerlik yükümlülüğünden muaf tutulmuş olmak.

Üniversitelerin ve yüksekokulların 4 yıllık eğitim veren bölümleri ile denkliği yetkili makamlarca onaylanmış yabancı ülkelerdeki üniversitelerden mezun olmak veya ise başlama tarihinde mezun olabilecek durumda olmak.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
4 Yorum