Yurtiçi Kargo Kurye ve Personel Alımı 2023 Kasım

Yurtiçi Kargo Kurye ve Personel Alımı 2023 Kasım

Yurtiçi kargo güncel personel alım ilanı yayımladı. Tam zamanlı istihdam edilmek üzere yapılacak olan alım ilanı için kurye ve farklı kadro pozisyonlarda personel alımı yapacağını duyurdu. 2023 yılı Kasım ayı iş ilanlarına dair detaylar haberde verildi...

Kamu Personel Alımı İş İlanları Açıklaması

Yurtiçi kargo kendi bünyesinde istihdam etmek üzere personel alımı yapacağını açıkladı. Daimi kadroda yapılacak olan alım ilanı için işe alınacak olan personellerden KPSS puan şartının aranmadığı belirtildi. Kurum tarafından istenen şartları sağlayan adaylar ise mülakat sınavına alınacaktır.

Mülakat sınavında ise yeterli düzeyde istenilen şartları sağlayan adayların işe alım süreci gerçekleşecektir. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak yazar gerekli olan detayları haberimizde verilmiştir.

Personel Alımı Kadro Detayları

Aksa şubesi için kurye, sürücü plastikçiler şubesi için kurye, merkez teşkilatta kurye, kıdemli yazılım geliştirme uzmanı, özel müşteriler satış uzmanı ve Gemlik şubesi için kurye ve dağıtım elemanı alımı yapılacağı açıklanmıştır. Alın Bursa, Kocaeli ve İstanbul illerinde gerçekleşecektir. İlana ilgili illerde ikamet edebilecek olan adaylar başvuru yapabileceklerdir. Bu nedenle herhangi bir ikamet şartı bulunmamaktadır.

Kamu Personeli Alımı Başvuru Şartları Nedir?

Kurye: Söz konusu kadroya en az ilköğretim mezunu adaylardan alım gerçekleşecektir. Kadın ve erkek adaylar müracaatta bulunabilir. Erkek adayların ise askerlik ile ilişiğinin bulunmaması gerekmektedir. Yoğun iş temposuna ayak uydurmanız beklenmektedir. Aynı zamanda müşteri odaklı çalışma prensibini benimsemiş olmanız istenmektedir.

Sürücü: Alanında tecrübesiz olan adaylar da müracaat yapabileceklerdir. Aktif olarak araç kullanabiliyor olmanız C veya E sınıfı sürücü belgesine sahip olmanız istenmektedir.
Kıdemli yazılım geliştirme uzmanı: Üniversitelerin bilgisayar, elektronik, matematik Mühendisliği Bölümü mezunlarından alanında en az 3 yıl mesleki deneyim kazanmış olan adaylardan alım yapılacaktır. Tercihen yazılım mimarileri ve nesne dayalı tasarım hakkında bilgi sahibi olmanız istenmektedir.

Özel müşteri satış uzmanı: Uluslararası lojistik sektöründe satış departmanında en az 3 yıl deneyim kazanmış olan bölüm şartı aranmaksızın lisans mezunlarından alım yapılacaktır.

Güncel İş İlanları Başvuru Şekli

Söz konusu kurum tarafından yapılacak olan alım ilanı için başvurular başlamıştır. Aşağıda verilmiş olan başvuru linki üzerinden başvuru işlemlerini online olarak tamamlayabilirsiniz. Başvuru ekranı: https://www.yurticikargo.com/tr/kariyer/is-basvuru-formu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.