Yalova Üniversitesi Mülakatsız 11 KPSS 55 Puanla Personel Alımı

Yalova Üniversitesi Mülakatsız 11 KPSS 55 Puanla Personel Alımı

Yalova Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yapılan son dakika açıklamasına göre personel alımı yapılacaktır. Farklı unvanlarda yapılacak olan alım için 11 kadro açığı olduğu açıklanmıştır. KPSS 55 taban puan ile yapılacak olan alımlar olacak.

Son Dakika: Yalova Üniversitesi Mülakatsız 11 KPSS 55 Puanla Personel Alımı

Yalova Üniversitesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 11 personel alımı yapacaktır. İstihdam edilecek personeller sözleşmeli kadro da işe alımları gerçekleşecektir. Büro personeli ve gemi adamı kadrolarında yapılacak olan alımlar için şartlar açıklanmıştır. İşte personel alım ilanı için gerekli olan müracaat şartları.

Üniversite Personeli Alımı Müracaat Koşulları Nelerdir?

10 büro personeli alımı: 6 lisans mezunu, 1 herhangi bir bölüm önlisans mezunu, 1 insan kaynakları, personel eğitimi, insan kaynakları yönetimi, büro yönetimi, büro yönetimi ve sekreterlik, büro yönetimi ve yönetici asistanlığı, Büro hizmetleri ve yönetici asistanlığı veya ofis teknolojileri ve yönetimi bölüm mezunlarından alım yapılacaktır.

Adaylardan kalite yönetim sistemleri geliştirme ve uyum eğitimi sertifikaları işlenmektedir. Ayrıca büro yönetimi alanında en az 2 yıl iş deneyimine sahip olmanız istenmektedir. Kadın ve erkek adaylardan alım yapılacaktır.

yalova-universitesi-mulakatsiz-11-kpss-55-puanla-personel-alimi.jpg

1 gemi adamı alımı: Marina ve yat işletmeciliği programı deniz ulaştırma ve işletme programı veya deniz ve liman işletmeciliği önlisans programlarının birinden alımlar yapılacaktır. Telsiz kullanma belgesi ve amatör denizci belgesi gemici belgesi, temel seviyede STCW belgesi en az B sınıfı sürücü belgesi, Ro-Ro belgesi ve sağlık raporu istenmektedir. İlanın başvuru tarihi itibariyle 45 yaşından gün almamış olmanız da gerekmektedir.

KPSS 55 Taban Puanla Memur Ataması

ÖSYM tarafından uygulanmış olan 2022 Kamu Personeli Seçme sınavında lise mezunlarının P94 önlisans mezunlarının P93 ve lisans mezunlarının P3 olmak üzere 55 taban puana sahip olması bu ilana müracaat etmesi için yeterlidir.

Başvurular Şahsen Başladı

Yalova Üniversitesi personel Daire Başkanlığı evrak kayıt bölümüne, 7 Haziran 2023 ve 21 Haziran 2023 tarihleri arasında şahsen başvuru yapmanız gerekmektedir.

Yalova iş ilanları, 2023 gemi adamı alımı, 2023 büro personeli alımı, son dakika işçi alımı, son dakika kamu personeli alımı, son dakika kamu işçi alımı, Yalova Üniversitesi

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.