Üniversite Ve Sağlık Bakanlığı 252 Sözleşmeli Personel Memur Alımı

Üniversite Ve Sağlık Bakanlığı 252 Sözleşmeli Personel Memur Alımı

Üniversite ve Sağlık Bakanlığı kadrolarında bulunan personel açıklarını giderebilmek için iş ilanı yayımlayama devam ediyor. Yayımlanan ilanlara göre istihdam edilmek üzere 252 sözleşmeli personel ve memur alımı yapılıyor. İlanlarla ilgili tüm detaylar aç

Üniversite ve Sağlık Bakanlığı 252 Sözleşmeli Personel Memur Alımı Duyurusu

Sağlık Bakanlığı, Dokuz Eylül Üniversitesi ve Marmara Üniversitesi 252 kamu personel alımı iş ilanları yayınlayarak başvuruları kabul etmeye başladı.

Dokuz Eylül Üniversitesi 9630 TL Maaşla 28 Kamu Personeli Alımı

Dokuz Eylül Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 28 kamu personeli alıyor. İlan yayımladı. Aranan nitelikleri taşıyan adaylardan işe alınanlara 9630 TL Maaş verilecek. Yayımlanan ilana göre Büro Personeli, Hemşire, Şoför, Sağlık Teknikeri ve Destek Personeli unvanlarında çalışacak 28 kişi alınacak. Başvuru yapan adaylarda KPSS şartı aranıyor. Alımlar KPSS puanı esas alınarak gerçekleşecek.

Başvuru İçin Tıklayınız

Marmara Üniversitesi 4 Unvanda Bilişim Personeli Alımı Yapacak

İş Arayanlara Müjde! Devlet üniversitesi statüsünde olan Marmara Üniversitesi iş ilanı yayımladı. Yayımlanan ilana göre bünyesinde istihdam edilmek üzere 4 unvanda Bilişim Personeli alımı yapacak. İlana müracaat edecek adaylarda bazı şartlar aranıyor. Bunların başında KPSS ve YDS sınavlarına girmiş ve yeterli puanı almış olmak. Ayrıca en az Lisans mezunu olan adaylar başvuru yapabilecek. İlanda belirtilen detaylara göre 12750 TL maaş verilecek. İlana göre Yazılım Proje Yöneticisi, Kıdemli Yazılım Geliştirme Uzmanı, Kıdemli Ağ Uzmanı ve Veri Tabanı Uzmanı unvanlarında bilişim personeli alımı yapılacak.

Başvuru İçin Tıklayınız

Sağlık Bakanlığı SADES 220 Kamu Personeli ve İşçi Alacak

Sağlık Bakanlığı tarafından iş ilanı yayımladı. İlana göre SADES bünyesinde görevlendirilecek 220 kamu personeli ve işçi alınacak. İlan detayları belli oldu. Büfe Elemanı ve Büfe Sorumlusu unvanlarında alımı gerçekleştirilecek personelde en az 2 yıl mesleki tecrübe kazanılmış olma şartı aranıyor. İlana başvuru yapmak isteyen adaylar İŞKUR internet adresi üzerinden başvuru yapabilecek.

Başvuru İçin Tıklayınız

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.