Üniversite Personel Alımları! Aşçı, Şoför ve 6 Branştan Personel Alımı

Üniversite Personel Alımları! Aşçı, Şoför ve 6 Branştan Personel Alımı

Üniversite kadrosunda büro personeli, şoför, aşçı, aşçı yardımcısı, teknisyen ve spor uzmanı olarak çalışmayı bekleyenler için müjdeli haber geldi. En az lise mezunları için detaylar haberimizde.

Lise, önlisans ve lisans mezunu olmak üzere üç farklı öğrenim seviyesinden, 6 farklı branşta toplamda 10 personel alımı yapılacak. Üniversite çalışanı olmak ve daimî kadro ayrıcalığıyla iş başı yapmak isteyenler bugün itibariyle ilgili ilana başvurabilecekler. Başvuru ekranları açıldı! KPSS puanı en az 60 puandan başlayan şartlar ile adaylar üniversite personel alımı için müracaatta bulunabilmekteler. Kimi branşlarda yalnız erkek adaylar tercih edilirken, kimi branşlardan hem erkek hem de kadın personel alımları mümkün. Üniversite personel alımları ile ilgili ayrıntılı açıklamaları haberimizin içeriğinde bulabileceksiniz.

Üniversite Personel Alımı için Belirlenen Şartlar

İlana başvuruda bulunacak olan adayların Üniversite Rektörlüğü tarafından bildirilen şartları sağlaması gerekmektedir. Belirlenen koşullar şu şekildedir.

1 büro personeli hem kadın hem erkek adaylar arasından alınacaktır. Lisans mezuniyet şartı olup, 2022 KPSS P3 puan türünden minimum 60 puan alınmış olmalıdır.

1 spor uzmanı yalnızca erkek adaylar arasından seçilecektir. Lisans mezunu olunması ve 2022 KPSS sınav sonucunun P3 türünden en az 60 puan alınmış olunması gerekmektedir.

1 teknisyen erkek adaylar arasından seçilecektir. Ön lisans mezuniyet durumu ile birlikte 2022 KPSS sınav sonucunda P93 türü ile en az 65 puan alınması gerekmektedir.

Toplam 3 adet aşçı alımı yapılacaktır. 1’i ortaöğretim, 2’si ise ön lisans mezunu olacaktır. 1 aşçı hem kadın hem erkek adaylar arasından seçilirken, 1 aşçı da yalnız erkek adaylar arasından belirlenecektir. Önlisans mezuniyet şartı vardır. 2022 KPS sınav sonucunda P93 türü ile en az 65 puan alınması gereksinimi bildirilmiştir.

Lise mezuniyet şartı ile işe alınacak olan aşçı, sadece erkek adaylar arasından belirlenecektir. 2022 KPSS sınav sonucunun P94 türünden en az 60 puan alınmış olunması şartı vardır.

2 aşçı yardımcısı için lise mezuniyet şartı yeterli bulunmuştur. Bu kadro erkek adaylar arasından oluşturulacaktır. 2022 yılı KPSS sınav sonucunun P94 türünden en az 60 puan olması istenmektedir.

2 şoför alımı yapılacak olup, biri lise mezunu diğeri ise ön lisans mezunu adaylar arasından seçilecektir. Tüm şoför kadrosu için yalnızca erkek adaylardan gelecek müracaatlar kabul edilecektir. Lise mezunu şoför adayları için; 2022 yılı KPSS P94 türü üzerinden 60 veya üzeri puan almış olmak şartı vardır. Ön lisans mezunu şoför alımı için ise; 2022 yılı KPSS P93 puan türü üzerinden 65 veya üzeri puan almış olmak gerekmektedir.

İşe alınacak olan tüm personeller vardiyalı çalışma şartlarında iş akışını sürdüreceklerdir. Bu sebeple başvuruda bulunmak isteyen adayların vardiyalı çalışma şekline uygun olmaları istenmektedir.

Bitlis Eren Üniversitesi Başvuru Tarihleri ve Başvuru İşlemleri

Bitlis Eren Üniversitesi personel alımı için başvurular bugün (14.03.20213) itibariyle kabul edilmeye başladı. Adayların müracaat işlemlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirebilmeleri için; bildirilen başvuru koşullarını sağlamaları ve ayrıca en geç 28 Mart 2023 tarihine kadar (28 Mart da dahil) gerekli işlemleri gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Başvuru şekli sadece Bitlis Eren Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı’na bizzat müracaat edilmesiyle mümkün olacaktır. İnternet ortamından da gelecek başvurular dahil olmak üzere, bizzat adrese ulaşılmadan yapılan tüm müracaatlar ret edilecektir.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.