Üniversite Hastanesi 5100 Maaş ile Yeni 59 Kamu Personel Alımı

Üniversite Hastanesi 5100 Maaş ile Yeni 59 Kamu Personel Alımı

Kamuya 59 kamu personeli alımı yapılacak alınacak güncel kamu iş ilanları ile yapılacak bu alımda Üniversite hastanesine başvuru yapacak en az lise mezunu adaylara yazılı veya sözlü sınavlar uygulanmaksızın kadrolara yerleştirilecekler.

Güncel yayınlanan son kamu iş ilanları ile yeni 59 kamu personeli alımı yapılacak. İzmir Dokuz Eylül Üniversite hastanesi tarafından yayınlanan personel alımı açıklamasında alınacak 59 kişi hastane personeli alımı en az lise mezunları arasından ve yazılı sözlü yapılmadan kamuda işe başlayacaklar.

Üniversite tarafından yapılan kamu açıklaması ile üniversite hastanesine maaşı özel bütçeden karşılanacak 58 kişi, maaşı döner sermayeden karşılanacak 1 kişi personel alımı yapılacak.

Üniversite Hastanesi Personel Alımı Boş Kadrolar ve Özel Şartlar

Temizlik personeli alımı olarak yapılacak 1 kişi alımında adayların lise mezunu olması, 2020 KPSS P94 puanı olması ve sıralamaya girmesi şartları aranmaktadır.

Hemşire kadrolarına 53 kişi lisans Hemşirelik bölümü mezunları arasından 2020 yılı KPSS P3 puanı dikkate alınarak yazılı sözlü olmaksızın puan sıralaması ile alınacak,

Ağız ve Diş Sağlığı Teknikeri olarak alınacak 4 kişi adayların önlisans ağız ve diş sağlığı bölüm mezunu olması ve 2020 KPSS P3 puanı olması şartı aranıyor,

Röntgen Teknisyeni olarak alınacak 1 kişi personel adayının önlisans tıbbi görüntüleme bölüm mezunu olması ve 2020 yılı KPSS P93 puanı bulunması şartı aranmaktadır.

Dokuz Eylül Üniversitesi 59 Kamu Personeli Alımı Başvuruları

Dokuz Eylül Üniversitesi 59 kamu personeli alımı başvuru şartlarını taşıyan personel adayları için başvurular 23 Kasım 2021 tarihinde başlayıp 07 Aralık 2021 tarihinde sona erecek. Yapılan açıklamada başvuruların üniversite hastanesi insan kaynakları birimine bizzat yapılması gerekmektedir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.