Üniversite Hastanesi 5 Memur Alımı Başvuruları Başladı

Üniversite Hastanesi 5 Memur Alımı Başvuruları Başladı

Üniversite Hastanesi 5 memur alımı başvuruları başladı. Başvuru yapacak adayların en az KPSS 55 puanı bulunuyor olması gerekiyor. Hastane personeli alımı başvuru şartları ve şekli haberimizde…

Üniversite Hastanesi 5 Memur Alımı Duyurusu

Sakarya Üniversitesi tarafından personel alım yapacağı duyuruldu. Hastane personeli alımı başvuru koşulları kılavuz ile birlikte sunuldu. Üniversite Yönetimi tarafından yapılan açıklama da üniversite kendi bünyesinde istihdam etmek üzere sözleşmeli personel alacanı duyurdu.

Alınacak olan sözleşmeli personellerin destek personeli olarak belirlendi. Üniversite tarafın yapılan açıklamanın devamda şu bilgiler yer almaktadır. Alınacak olan sözleşmeli personel adaylarının KPSS puanı en az 55 puanla sözleşmeli personel alınacaktır.

Resmi Gazete de yayımlanan ilana göre Sakarya Üniversitesi kendi bünyesinde görevlendirmek suretiyle 5 destek personeli alımı yapağı açıklanmıştır.

Üniversite Genel Başvuru ve Özel Şartları

Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması kanunu uyarınca yaptırılacak olan arşiv araştırması sonucu olumlu olmak. Lise düzeyeninde ki mezunlar için KPSS/P94 puanına sahip olmak. Başvuru yapan adayların görev yapmasında akli ve fiziki engeli bulunmaması gerekiyor.

Başvuru Takvimi

Adaylar başvurularını 31 Mayıs 2022 tarihi bitimine kadar yapması gerekiyor. Adayların başvurularını yapması için Başvuru adresi ve iletişim bilgileri (Başvurular şahsen yapılacaktır.).

Başvuru Adresi

Sakarya Üniversitesi Esentepe Kampüsü Personel Dairesi Başkanlığı Sözleşmeli Personel ve Sürekli İşçi Alımı Şube Müdürlüğü 1 Kat Oda No: 218.

Adaylardan Başvuruda İstenilen Belgeler

Başvuru formu, Nüfus cüdanı ve fotokopisi, Özgeçmişi temiz olması, Mezun olduğuna dair diploma ya da mezun belgesi istenmektedir.

Biyometrik fotoğraf, Adli sicil belgesi, Sertifika istenen pozisyonlar için ilgili belgenin aslı veya onaylı sureti, Tecrübe istenen pozisyonlar için SGK hizmet dökümü, Askerlik Durum Belgesi, Askerlik Durum Belgesi şartı var. Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği ve Destek personeli için B sınıfı sürücü belgesi istenmektedir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.