Uludağ Üniversitesi En Az Lise Mezunu 70 Memur Alımı Başvurusu

Uludağ Üniversitesi En Az Lise Mezunu 70 Memur Alımı Başvurusu

Uludağ Üniversitesi en az lise mezunu 70 memur alımı yeni ilan ile açıklamalar yayınladı. Üniversite bünyesine alınacak olan 70 kamu personeli alımı adayları için başvurular ne zaman yapılacak? Üniversite boş kadro ve ünvanları neler?

Uludağ Üniversitesi 70 memur alımı için resmi ilan ile açıklamalarda bulundu. En az lise mezunu ve üzerinde mezuniyet şartları aranan bu personel alımında adayların KPSS puan sıralamaları dikkate alınarak seçimler yapılacak.

Kamu personeli alımı adaylarının 2020 yılı KPSS puanları başvuru işlemelerinde dikkate alınacak.

Bursa Uludağ Üniversite Personel Alımı Boş Kadro ve Ünvanlar

Bursa Uludağ Üniversitesi 5 kadın ve 5 kişi erkek olmak üzere 10 kişi Hizmetli(Temizlik Görevlisi alımı), 1 kişi sağlık teknikeri, 1 veteriner hekim, 8 kişi büro memuru, 36 lisans mezunu hemşire, 13 kişi Hastabakıcı, 1 ameliyat Teknikeri olmak üzere toplam 70 kamu personeli alımı yapılacak.

Üniversite tarafından yapılan açıklamada alınacak kamu personellerinin giderlerinin tamamı üniversite özel bütçesinden karşılanacak.

Hangi KPSS Puanları Değerlendirmeye Alınacak?

Başvur yapacak adayların 2020 yılında aldıkları lisans mezunları için KPSS P3, ön lisans mezunları için KPSS P93 ve lise mezunları için KPSS P94 puanları esas alınacak.

Ayrıca adayların askerlik hizmetini yapmış olması, tecilli veya muaf olması,

Adayların kamu kurumlarında sözleşmeli olarak çalışıyor olmaması,

KHK ile kamu görevinden çıkarılmış olmaması,

Bursa En Az Lise Mezun 70 Personel Alımı Başvuruları

Bursa ili en az lise mezun 70 personel alımı için adayların 06 Aralık 2020 tarihi ile 20 Aralık 2020 tarihleri arasında başvurularını Bursa Uludağ Üniversitesi “personelalimi.uludağ.edu.tr” adresinden başvuruların yapılması gerekmektedir. Bursa şehri alımı yapıyor.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.