Turkcell 1100 Depremzedeye İş İstidamı Sağlıyor! Personel Alımı Detayları Açıklandı

Turkcell 1100 Depremzedeye İş İstidamı Sağlıyor! Personel Alımı Detayları Açıklandı

Türkiye’deki operatör firmaları arasında olan Turkcell, depremzedelere iş istihdamı sağlayacak bir proje başlattı. Proje kapsamında 11 ilde 1100 personel alımı yapılacak.

Deprem bölgesindeki vatandaşların çaresizlik ile mücadele ettiği şu günlerde, iş sıkıntılarına çözüm getirecek öneriler büyük firmalar aracılığı le sunulmaya başladı. Operatör firması Turkcell de bu firmalar arasında yerini aldı. Depremden etkilenen 11 il kapsamında gerçekleştireceği 1100 personel alımı projesi ile vatandaşların yaralarına merhem olabilmeyi hedefliyor. Aynı zamanda bölge dışında olup, birinci dereceden yakınları depremden etkilenen kişiler de bu projeden yararlanabilecekler. Firmanın web sitesinde yer alan Kariyerim alanında açılan ilanlara başvurular hem afetzedelere hem de yakınları afetzede olanlara yönelik sunulmaktadır.

Turkcell İstihdam Seferberliği Projesi Detayları

Firma, yeni başlattığı projenin ismini #TurkcellİstihdamSeferberliği olarak belirtildi. Bu projenin hayata geçiriliş amacının ise, ülkemizin 11 ilini etkileyen depremin açtığı yaraları sarmak ve tekrar kalkınma sürecine destek olmak olduğu bildirildi. Deprem bölgesinde yaşayan veya depremden etkilenerek diğer illere yerleşen vatandaşlar bu projeden faydalanabilme hakkına sahip olacak. Projeden faydalananlara iş imkanı sağlanacak.

Vatandaşların katılımına sunulan proje ile ilk etapta 1100 kişiye iş imkanı sunulacak. 1100 personel alımının gerçekleştirilmesi, projenin ilk hedefi olarak bildirildi. Başvurular; Turkcell firmasının hem bireysel hem de kurumsal ortaklarının dahilinde sürdürülmektedir. Aynı zamanda yazılımcı yetiştirilmesi amacıyla kurulan Atmosware ile çağrı merkezi hizmetleri sunan Turkcell Global Bilgi sistemi bünyelerinde de projelerin sürdürüleceği bildirildi. Turkcell, kendi bünyesinde daha önceden başlatmış olduğu ‘Geleceği yazanlar’ programı kapsamında gençlere özel iş imkanı sunan projeyi de depremzedelerin katılımına açarak önceliği depremzedelere yöneltti.

Hangi İller Bu Projeye Dahil Edildi?

Kahramanmaraş merkezli olarak yaşanan depremde etkilenen tüm iller bu projeye dahil edildi. 1100 personel alımı depremden etkilenen 11 il kapsamında sürdürülecektir. Bu iller şunlardır; Kahramanmaraş, Hatay, Diyarbakır, Gaziantep, Kilis, Osmaniye, Adıyaman, Adana, Şanlıurfa, Malatya ve Elazığ illeri; toplamda 1100 personel alımı yapılacak olan depremzedelere yönelik kurulan projede yer almaktadır. Bu illerde birinci derece yakınları olan ve ‘afetzede’ olarak değerlendirilen vatandaşlar da bu programa katılım sağlayabilecektir.

Açık Kontenjanlar Hangi Birimlere Ait?

Şebeke Teknolojileri bölümünde 20 açık pozisyon,

Bilgi teknolojileri alanında 3,

Dijital Servisler ve Çözümler kategorisinde 3,

Satış departmanında 5 ve Finans bölümünde 3 açık pozisyon bulunmaktadır.

Turkcell firmasının güncel açık pozisyonları da listeye eklenmeye devam ediyor. Hangi pozisyon ve alanlarda personel alımını takip edebilmek ve uygun pozisyonlara başvuruda yapabilirsiniz

Başvuru linki

turkcell-deprem-bolgesi-dahilinde-1100-personel-alimi.jpg

Depremzede İş İmkanları

Depremzede İlanları

Kurum İlanları

Turkcell İlanları

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayın

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.