TÜRKAK 11 Memur, İşçi Ve Güvenlik Görevlisi Alacak

TÜRKAK 11 Memur, İşçi Ve Güvenlik Görevlisi Alacak

Türk Akreditasyon Kurumu personel alımı yapacağını duyurdu. TÜRKAK tarafından yayınlanan ilana göre en az lise mezunu 11 memur, işçi ve güvenlik görevlisi alımı yapılacağını resmi gazete üzerinden duyurdu. TÜRKAK personel alımı ilanına datayları...

TÜRKAK 11 Memur, İşçi, Güvenlik Görevlisi Ve Kamu Personeli Alımı Duyurusu

Türk Akreditasyon Kurumu bünyesinde istihdam edilmek üzere KPSS’ den en az 70 puan ile 11 memur alımı, işçi alımı ve güvenlik görevlisi alımı yapıyor. Türk Akreditasyon Kurumu bünyesinde 3 İdari Personel, 3 Koruma ve Güvenlik Personeli ve 5 Destek Personeli olmak üzere toplamda 11 personel alımı yapıyor.

İdari Personel Alımı Başvuru Şartları

Grup 1 için en az ön lisans düzeyinde Bilgisayar ve Enformasyon Sistemleri, Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri, Bilgisayar Teknolojileri ve Yönetimi, Bilgisayar Teknolojisi, Bilgisayar Donanımı, Bilgisayar Teknolojileri ve Bilişim Sistemleri, Muhabere ve Elektronik Bilgi Sistemleri bölümlerinden herhangi birinden mezun olmak.

Grup 2 için ise en az ön lisans düzeyinde Muhasebe, Bilgisayar Destekli Muhasebe, Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları bölümlerinden mezun olmak.

Koruma ve Güvenlik Görevlisi Alımı Başvuru Şartları

En az ön lisans düzeyinde Güvenlik, Güvenlik Bilimleri, Güvenlik ve Koruma, Kamu Güvenlik ve Asayişin Sağlanması, Özel Güvenlik ve Koruma, Savunma ve Güvenlik bölümlerinden mezun olmak.

Özel güvenlik kimlik kartına sahip olmak,

Vardiyalı sisteme çalışmada engel durumu olmaması.

Destek Personeli Başvuru Şartları

En az lise mezunu olmak.

TÜRKAK 11 Personel Alımı Başvuru Şartları

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

Kamu haklarından mahrum bırakılmamak,

Herhangi bir suçtan dolayı mahkum bırakılmamak,

Erkek adayların askerlik ile ilişiği bulunmaması,

KPSS puan türlerinden en az 70 puan almış olmak,

Görevini yapmasına herhangi bir sağlık sorunu olmaması,

Alımı olan kadroların özel şartlarını taşımak.

TÜRKAK Personel Alımı Başvuru Şekli ve Tarihleri

Adaylar başvurularını 04 Mart 2022- 20 Mart 2022 tarihleri arasında E-Devlet üzerinde Akreditasyon Kurumu- Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım ve Kariyer Kapısı üzerinden giriş yaparak, e-Devlet üzerinde belirtilen başvuru ekranını kullanarak elektronik ortamda başvurularını yapacaklardır. Şahsen veya posta yolu ile başvuran adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.

Sözlü sınava girmeye hak kazanan adaylara 22 Mart 2022 tarihinde kurumun resmî web sitesinde yayınlayacakları ilanda sınavın tarihlerini ve adresini paylaşacaklar. Giriş sınavı 28-31 Mart 2022 tarihlerinde Kurumun Mustafa Kemal Mahallesi 2125. Sokak No: 1 Çankaya/ANKARA adresinde yapılacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.