Türk Telekom Personel Alımları Trabzon, Erzurum ve Adıyaman

Türk Telekom Personel Alımları Trabzon, Erzurum ve Adıyaman

Türk Telekom personel alımı ilanlarına devam ediyor. Personel alımları için Trabzon, Erzurum ve Adıyaman ilanları yayınlandı. En az lise mezunu adaylar başvurularını nasıl yapacak.

Türk Telekom personel alımları yapmaya devam ediyor. Son yayınlanan personel alımı ilanlarına göre Trabzon, Erzurum ve Adıyaman şehirlerine istihdam yapılacak.

İlanlara en az lise mezunu olan adaylar başvuru yapabilecek. Çağrı merkezi müşteri temsilcisi alımı ilanlarına başvuru yapmak için sayfa sonunda verilen ekrandan giriş yapabilirsiniz.

Trabzon Müşteri Temsilcisi Alımı

Telefonda etkili iletişim kurabilin olması ile diksiyonuna ve ifade biçimine güvenenlerin başvurusu kabul edilecek.

Lise ve üzeri mezunu olması, MS Office programlarını etkin şekilde kullanabiliyor olması gerekmektedir.

Erkek adaylar için)Askerliğini tamamladıysan ya da en az 2 yıl tecil olması, Trabzon’da yaşıyor ya da yaşayabilecek durumda olanlar başvuru yapabilecek.

Adıyaman Müşteri Temsilcisi Alımı

Lise ve üzeri öğrenimini tamamlayanlar başvuru yapabilir. Erkek adaylar için Askerliğini tamamladıysan ya da en az 2 yıl tecil olanların başvurusu alınacak. Adıyaman'da yaşababilecek veha ikamet etme şartı aranmaktadır.

Erzurum Müşteri Temsilcisi Alımı

Lise ve üzeri öğrenimini tamamladıysan, MS Office programlarını etkin şekilde kullanabiliyorsan, Askerliğini tamamladıysan ya da en az 2 yıl tecil ettirdiysen ve Erzurum’da yaşıyor ya da yaşayabilecek durumda iseniz başvuru yapın.

Başvuru Ekranı

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.