Türk Telekom En Az Lise 30 Bin TL Maaşla Personel Alımı İlanı

Türk Telekom En Az Lise 30 Bin TL Maaşla Personel Alımı İlanı

Türk Telekom en az lise mezunu adaylardan personel alımı yapacağını açıkladı. Ortalama 30 bin TL maaş ile yapılacak olan alanlar için 4 farklı ilde istihdamın sağlanacağı belirtildi. İlana ilişkin detaylar haberimizde verilmiştir.

Türk Telekom İş İlanları

Türk Telekom kendi bünyesinde istihdam etmek üzere personel alımı yapacağını açıkladı. Farklı kadro ve pozisyonlarda gerçekleşecek olan alım ilanı İŞKUR aracılığı ile gerçekleşeceğini belirtti. İşe alım 6 temizlik görevlisi kadrosunda gerçekleşeceği açıklandı. İkamet şartı olmadan 81 şehirde bulunan adaylardan müracaatların kabul edileceği belirtildi. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın gerekli olan detaylarına haberimizde yer verilmiştir.

Personel Alımı İş İlanı Başvuru Şartları

Türk Telekom tarafından güncel olarak yayımlanmış olan ilana müracaat etmek isteyen adaylar, Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartına sahip olması ve kurum tarafından yapılacak olan iş ve güvenlik soruşturması kapsamında olumlu sonuçlanmasını istenmektedir. Sosyal güvenlik kurumları tarafından emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığından faydalanamayan adaylardan alım yapılacağı açıklanmıştır. Erkek ve kadın adaylardan müracaatlar kabul edilecektir. Erkek adayların ise askerlik görevlerini yerine getirmiş olması istenmektedir.

İŞKUR İş İlanı Numaraları

00007874474 İŞKUR iş ilan numarası ile; İzmir / 5 temizlik personeli alımı,

00007877526 İŞKUR iş ilan numarası ile; Niğde / 1 temizlik personeli alımı,

00007891955 İŞKUR iş ilan numarası ile; İstanbul / 1 temizlik personeli alımı,

00007876670 İŞKUR iş ilan numarası ile; Muğla / 1 temizlik personeli alımı yapacaktır.

Kamu Personel Alımı İş İlanı Başvuru Şekli ve Tarihi

Türk Telekom bünyesinde güncel olarak yayımlanmış olan iş ilanına müracaatlar başlamıştır. Adaylar başvurularını yukarıda verilen İŞKUR iş ilan numaraları ile birlikte İŞKUR'un e - şube aracılığı ile çevrimiçi sistem üzerinden gerçekleştirmeleri gerekmektedir. İlanlar için son başvuru tarihinin 14 Kasım 2023 olduğu açıklanmıştır. Geç yapılan başvurular kurum tarafından değerlendirilme aşamasına alınmayacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum