Türk Telekom 2023 Eylül – Ekim Personel Alım Listesi Açıklandı

Türk Telekom 2023 Eylül – Ekim Personel Alım Listesi Açıklandı

Türk Telekom aracılığıyla güncel 7 ilanlar personel alım listesi açıkladı. En az lise mezunlarından yapılacak olan alımlar için başvurular 81 ilden online olarak kabul edilecektir. İlan listesi ve Eylül – Ekim ayı detayları haberde verilmiştir.

Eylül – Ekim Ayı İş İlanları

Türk Telekom, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere personel alım ilanı yayımladı. Yayımlanmış olan ilanlara göre yüksek maaşla personel alımı gerçekleşecektir. Kamupersonelialim.com ekibi olarak gerekli olan şartlar sunulmuştur.

Kamu Personeli Alımı İş İlanları Başvuru Şartları

Veri Güvenliği ve Bütünlüğü Uzmanı/Kıdemli Uzman Alımı: Ankara ve İstanbul merkezli alım yapılacaktır. Elektronik, Elektronik ve Haberleşme, Elektrik-Elektronik, Bilgisayar veya Endüstri Mühendisliği lisans mezunu olmanız gerekmektedir.

Bilgisayar Mühendisi Alımı: Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Mühendislik Yönetimi veya Pazarlama, yüksek lisans mezunlarından alım yapılacaktır.

Dijital Kanallar Yönetimi Uzmanı/ Kıdemli Uzman Alımı: Lisans derecesinde Bilgisayar Bilimi, Mühendislik, Ekonomi veya MBA mezunu olmak.

İş Güvenliği ve Çevre Uzmanı Alımı (Bursa, Trabzon, Erzurum, Antalya): Çevre Mühendisliği bölümünden mezun çevre görevlisi belgesi olan kişilerden alım yapılacaktır.

Strateji Geliştirme ve Uygulama Kıdemli Uzmanı Alımı: lisans derecesi MBA bölüm mezunu olmak. Yazılı ve sözlü İngilizceyi akıcı bir şekilde kullanabilmek ve Telekomünikasyon şirketlerinde ve/veya danışmanlık firmalarında (telekomünikasyon odaklı olmak üzere) en az 2 yıl deneyimli olmanız istenmektedir.

Kurumsal Risk Yönetimi Uzmanı/Kıdemli Uzmanı Alımı: Risk Yönetimi / İç Kontrol alanında minimum 2 yıl deneyimli olmanız gerekmektedir.

Hazine Operasyonları Uzmanı Alımı: En az 2 yıl Finans ve Muhasebe bölümlerinde deneyim kazanmış olan ve üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olanlardan alım yapılacaktır.

Türk Telekom Memur Alımı Alımı İş İlanları için Başvuru Şekli ve Tarihi

Söz konusu ilana başvurular başlamıştır. Başvurular:

Veri Güvenliği ve Bütünlüğü Uzmanı/Kıdemli Uzman Alımı için; 8 Ekim 2023,

Bilgisayar Mühendisi Alımı: 30 Eylül 2023,

Dijital Kanallar Yönetimi Uzmanı/ Kıdemli Uzman Alımı: 7 Ekim 2023,

İş Güvenliği ve Çevre Uzmanı Alımı: 30 Eylül 2023,

Strateji Geliştirme ve Uygulama Kıdemli Uzmanı Alımı: 25 Eylül 2023,

Hazine Operasyonları Uzmanı Alımı: 18 Eylül 2023 son başvuru tarihi olarak açıklanmıştır.

Başvurularınızı https://basvuru.turktelekomkariyer.com.tr/ilan/site.aspx adresi aracılığıyla online olarak yapmanız gerekmektedir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.