TÜBİTAK BİLGEM 236 Kamu Personel Alımı Başvuruları 21 Nisan’a Uzatıldı

TÜBİTAK BİLGEM 236 Kamu Personel Alımı Başvuruları 21 Nisan’a Uzatıldı

Ankara ve Kocaeli şehirleri 236 kamu personel alım yapıyor. TÜBİTAK BİLGEM tarafından çıkılan ilana başvurularında süre uzatımı yayınlandı. TÜBİTAK memur alımı başvuruları 21 Nisan 2024 tarihine kadar başvuru alacak.

TÜBİTAK BİLGEM Ankara ve Kocaeli şehirlerine 236 kamu personel alımı başvuruları için süre uzatımı kararı resmi gazetede yayınlandı. TÜBİTAK memur alımı başvuruları 21 Nisan 2024 tarihi bitimine kadar yapılacak.

İşin Tanımı Ve Özellikleri

TÜBİTAK BİLGEM bünyesinde yürütülen projelerde görev almak üzere; Yazılım geliştirme projelerinin; kodlama faaliyetlerinde görev almak ve görevinin gerektirdiği diğer yazılım destek süreçleri kapsamında üzerine düşen sorumlulukları yerine getirmek üzere tecrübesiz Ar-Ge Personeli (Yazılım Mühendisi),

Analog, dijital veya mixed-signal devrelerin; şema ve baskı devre tasarımını gerçekleştirecek, gerekli olan analiz, simülasyon ve hesaplamalarını yapacak, ortaya çıkacak ürünün fonksiyonel ve performans testlerini yaparak gerekli ürün dokümantasyonunu hazırlayacak tecrübesiz Ar-Ge (Donanım-Tasarım Mühendisi),

Kriptoloji, Havacılık ve savunma alanındaki projelerde çeşitli algoritmaların tasarım, geliştirme ve test faaliyetlerinde görevlendirilecek tecrübesiz AR-GE personeli (Algoritma Geliştirme Mühendisi),

Proje yönetim faaliyetleri kapsamında sorumlu olacağı projeleri, proje yöneticisi ile birlikte, sözleşmelere ve ilgili süreçlere uygun olarak planlayacak, proje yönetim planlarını hazırlayacak ve planlara göre proje yönetim faaliyetlerini yürütecek, izleyecek ve kontrol edecek tecrübesiz Ar-Ge Personeli (Proje Mühendisi) istihdam edilecektir.

TÜBİTAK 236 Memur alım ilanı, geniş bir yelpazede çalışma alanlarına hitap etmektedir. Başvuru yapacak adayların lisans, yüksek lisans veya doktora gibi eğitim düzeylerine sahip olmaları beklenmektedir. Aynı zamanda iş tecrübesi ve alanında uzmanlık da önemli bir kriterdir.

Kocaeli ve Ankara şehrine yerleştirme yapılacak. Başvuruları 21 Mayıs 2024 tarihi bitimine kadar yapılacak.

TÜBİTAK 236 Kamu Personel Alım

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu'nun (TÜBİTAK) 236 kamu personeli alımı için yayınladığı ilanlar, geniş iş fırsatlarını beraberinde getiriyor. TÜBİTAK personel alımı sürecinde, araştırmacı, mühendis, teknisyen gibi birçok farklı pozisyon için başvuru yapabilirsiniz. Bu alımlar, kariyerinizde yeni bir döneme adım atmanızı sağlayacak.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:Kamu Personeli Alımı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.