Trabzon Üniversitesi İkamet Şartsız 50 Kamu Personel Alımı Başladı

Trabzon Üniversitesi İkamet Şartsız 50 Kamu Personel Alımı Başladı

Trabzon Üniversitesi farklı unvanlarda ikamet şartsız 50 kamu personel alımı yapıyor. Resmi ilana göre 50 personel alımı yapıyor. En az lise mezunu adaylar arasından yapılacak.

Trabzon Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 50 kamu personel alımı yapıyor. İlana göre 1 Mühendis, 1 programcı, 1 tekniker, 1 teknisyen, 1 kütüphaneci, 8 büro personeli,12 koruma ve güvenlik görevlisi, 3 sıtma Destek Personel, 22 temizlik görevlisi alımı ile beraber toplam 50 personel alımı yapıyor.

Genel Başvuru Şartları;

Lisans mezunları için 2020 KPSS (B) grubu P3 puanı, önlisans mezunları için 2020 KPSS (B) grubu P93 puanı, ortaöğretim mezunları için KPSS (B) grubu P94 puanı esas alınacaktır. Ayrıca aranan nitelikler kısmındaki özel şartlara ilişkin belge/sertifikalar eksiksiz olarak teslim edilecektir.

Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak, askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya göreve başlamasına engel hali bulunmamak.

Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

Nöbet usulü çalışmaya engel bir durumu bulunmamak.

Çeşitli Kanun Hükmünde Kararnameler ile kamu görevinden çıkarılanlar ilana başvuruda bulunamaz.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler;

2020 KPSS sonuç belgesi, özgeçmiş, diploma, nüfus cüzdanı fotokopisi, başvuru formu, askerlik durum belgesi, aranan niteliklerde istenilen özel şarta ait sertifikaya ilişkin belge, güncel adli sicil kaydı, 2 adet güncel vesikalık fotoğraf, koruma ve güvenlik görevlisi pozisyonu için geçerli özel güvenlik görevlisi kimlik kartı belgelerine sahip olmak.

Kamu Personeli Alımı Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Başvurular 31 Ocak 2022 tarihinde başlamış ve 14 Şubat 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır. Başvuruları kurumun internet adresi üzerinden yapılacaktır.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum