TMSF 47 Memur Ve Kamu Personeli Alımı Online Başvuruları

TMSF 47 Memur Ve Kamu Personeli Alımı Online Başvuruları

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu Başkanlığı Merkez teşkilatında istihdam edilmek üzere memur ve kamu personeli alımı ilanı yayımladı. TMSF 47 memur ve personel alınacak. Personel alımları için Online başvuru ekranı verildi. 47 memur alımı ne zaman bitiyor?

Devlet kurumu memur alımı için başvuru ekranı yayımladı. Yayımlanan memur alımı ilanlarına göre Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu Başkanlığı Merkez teşkilatında istihdam edilmek üzere, 7 (Yedi) adet Fon Denetçi Yardımcısı, 20 (Yirmi) adet Fon Uzman Yardımcısı ve 20 (Yirmi) adet Fon avukat alımı yapacak.

Bakanlık Kamu Personeli Alımı Başvuru Şartları;

Fon denetçi yardımcısı alımı için, Üniversitelerin en az 4 (Dört) yıl süreli eğitim veren siyasal bilgiler, hukuk, iktisadi ve idari bilimler, iktisat ve işletme, bankacılık. Bankacılık ve finans fakülteleri ve yüksekokulları ile mühendislik ve fen edebiyat fakültelerinin bilgisayar, yazılım, bilgisayar ve yazılım, endüstri, elektrik, elektronik, elektrik ve elektronik, elektronik ve haberleşme, mekatronik bölümlerinden mezun olmak.

Fon Uzman Yardımcısı Alımı İçin Üniversitelerin en az 4 yıl süreli eğitim veren siyasal bilgiler, hukuk, iktisadi ve idari bilimler, iktisat ve işletme, bankacılık, bankacılık ve finans fakülteleri ve yüksekokulları ile mühendislik ve fen edebiyat fakültelerinin bilgisayar, yazılım, bilgisayar ve yazılım, endüstri, elektrik, elektronik bölümlerinden mezun olmak.

Fon Avukat Alımı İçin, Üniversitelerin en az 4 yıl süreli hukuk fakülteleri ile bunlara denkliği yetkili makamlarca kabul edilen yurtdışındaki yüksek öğretim kurumlarından mezun olmak.

TMSF Memur Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi;

Başvurular 30 Aralık 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır. TMSF memur alımı için başvurular İşe Alım Kariyer Kapısı resmi internet sayfası üzerinden yapılacaktır. Alım İstanbul merkez teşkilatına alınacak.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

İnstagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.