THY Tecrübesiz Personel Alımı 40 Yaş Başvurusu Başladı

THY Tecrübesiz Personel Alımı 40 Yaş Başvurusu Başladı

Türk Hava Yolları personel alımı yapacağını duyurdu. Paylaştığı ilanda kurum bünyesine İŞKUR resmi sayfası üzerinden personel alımı gerçekleştirileceği ilan edildi. THY yer hizmetleri personel alımı nasıl gerçekleştirecek.

Türk Hava Yolları İŞKUR resmi sayfası üzerinden personel alımı yapacağını duyurdu. THY yer hizmetleri personel alımını hangi şartlarda yapacağını paylaştı. Yapılan ilanda 2 farklı ilan yayınlanmış olup THY bünyesinde istihdam edecekleri açıklandı.

THY Do&Co İkram hizmetleri bünyesinde istihdam edilmek üzere 1 adet işçinin alınacağı ve bu işçinin niteliği temizlik görevlisi alımı ve mühendis alımı olduğu belirtildi. Başvuru yapacaklar için bu ilana sadece kişisel durumu engelli olanlar başvuru yapabilecektir.

Temizlik Görevlisi Alımına Kimler Başvurabilir?

Temizlik ve paketlemede görev alabilecek yeterlilikte olanlar başvuru yapa bilecektir. En az 18 yaşında olma en fazla 40 yaşında olma  ve son olarak en az ilk okul mezunu olmak gerekmektedir.

THY Teknik Uçak Motoru Bakım Merkezi Personel Alımı

Haberimizde belirtilen şartları taşıyan adaylar arasında THY bünyesine mühendis alımı yapılacağı belirtildi.

Motor donanımı onarımlarına deneyime sahip olma, yenilikçi, inisiyatif ve proaktif doğa sergilemek, hem yazılı hem de sözlü olarak çok iyi derece ingilizce bilgisine sahip olma şartları aranmaktadır.

Gelişime açık, verimli sonuçlar almaya odaklı, proje lideri gibi davranabilme, bir ekibin üyesi olarak çalışabilme ve son olarak lisans mezunu olma şartlarına sahip adaylar ilana başvuruda buluna bilecektir.

Öğrenim Şartı

Havacılık mühendisliği, uzay mühendisliği, makine veya imalat mühendisliği lisans derecesi havacılık ve uzay, otomotiv, makine endüstrilerinde üretim ve üretim ortamları ile ilgili en az 3 yıl deneyim sahibi olmak şartı aranıyor.

Başvuru Şekli ve Yeri

Başvuru yapacaklar için haberimizin en alt kısmında yer alan iş ilan numaralarını İŞKUR resmi web adresine giriş yaptıktan sonra verilen iş ilan numaralarını aratarak başvurular online olarak veya ALO 170 hattı üzerinden yapıla bilecektir.

Adaylar arasında şahsen müracaat edecekler var ise kurum tarafından yapılan açıklamalarda bu yollar ile yapılacak müracaatların kabul edilmeyeceği belirtildi.

İş ilan numaraları İlk ilan: 00006285582. Temizlik görevlisi alımı Antalya şehri 14 Ekim 2021 bitimine kadar başvuru yapılması gerekiyor.

İş ilan numaraları ikinci ilan: 00006288240. İstanbul şehri 15 Ekim 2021 bitimine kadar başvuru alacak. mühendis unvanında alınacak.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
5 Yorum