THY Bay Bayan Personel Alımı Başvuru Ekranı Açıldı

THY Bay Bayan Personel Alımı Başvuru Ekranı Açıldı

Türk Hava Yolları bünyesinde istihdam etmek üzere bay bayan personel alımı yapacağını duyurdu. Part-Time personel alımı yapacak olan THY, alım yapacağı kadroları ve şartlarını ilan etti.

Türk Hava Yolları bünyesindeki boş kadroları doldurmak amaçlı 8 farklı kadroda personel alımı yapacağını duyurdu. THY öğrencilere yönelik olması için Part-Time alım gerçekleştiriyor.

THY yayınladığı ilanda;

“Büyük ailemizin bir parçası olacak ve değerine değer katacak yetenekli Part-time çalışma arkadaşları arıyoruz! Siz de bir dünya markası olan Türk Hava Yolları ailesinin hem değerli bir parçası olabilir hem de kendinizi geliştirmek için sayısız imkanlardan faydalanabilirsiniz.

Take-Off 101, lisans 3. sınıf öğrencisi iken değerlendirme süreçlerine katılan ve süreçleri başarıyla tamamlayan öğrencilere 4. sınıfta eğitimlerine devam ederken yaklaşık 12 ay Part-time çalışma fırsatı sunan bir yetenek programıdır.” İfadesini kullandı.

Türk Hava Yolları; İnsan Kaynakları ve Destek Üniteleri, Kalite ve Teknik, Mali, Operasyon, Planlama, Pazarlama ve Satış, Turkish Cargo, Yatırım ve Anlaşmalar kadrolarına Part-Time personel alımı yapıyor.

THY Part-time Personel Alımı Başvuru Şartları

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

Kamu haklarından mahrum bırakılmamak,

Adli sicil kaydı temiz olmak,

01 Ocak 1996 tarihi ve sonrası doğmuş olmak,

En az Lisans düzeyindeki üniversitelerin herhangi bir bölümünde 3. Sınıf öğrencisi olduğuna dair beyan,

İyi derecede İngilizce dilini bilmek,

THY AO tarafından yapılacak İngilizce sınavından başarılı olmak,

12 ay çalışacak.

Tercihen İstanbul’da çalışacak personellerin İstanbul ve çevresinde, Ankara’da çalışacak personellerin Ankara ve çevresinde öğrenim görmesi.

THY Part-Time Bay Bayan Personel Alımı Başvuru Şekli ve Tarihleri

THY yayınladığı kılavuza göre başvurular 14 Şubat 2022 ile 10 Mart 2022 tarihleri arasında yapılıyor. Başvuru yapacak adaylar başvurularını THY resmi internet adresi üzerinden başvurularını yapmaları gerekiyor. Çalışacak adaylar İstanbul ve Ankara ilinde istihdam edilecek.

Başvuru yapacak adaylar başvuru sayfasında eğitim bilgileri kısmında lisans seçeneğini seçerek öğrenci belgesini yüklemeleri gerekiyor.

Başvuruları bu adresten yapılacak.

https://careers.turkishairlines.com/acik-pozisyonlar/take-off-101-part-time-ogrenci/11b7fa4f-8e27-4608-9b72-b3ef1aac8dda

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum