TENMAK 30 Sözleşmeli Personel Ve Kamu Personeli Alımı

TENMAK 30 Sözleşmeli Personel Ve Kamu Personeli Alımı

TENMAK kurumu bünyesine personeli istihdamı yapılacak. Türkiye Enerji, Nükleer ve Maden Araştırma Kurumu 30 Sözleşmeli Personel ve Kamu Personeli alımı yapılacağı ilan edildi.

TENMAK 30 Sözleşmeli personel ve Kamu Personeli Alımı

Resmi gazete üzeri kurumlar hız kesmeden personel alımı yapmak için ilanlar yayınlamaya devam ediyor. Türkiye Enerji, Nükleer ve Maden Araştırma kurumu tarafından yayınlanan ilana göre bünyesine Sözleşmeli Personel Ve Kamu Personeli istihdam edileceği açıklandı.

Sözleşmeli Personel ve Kamu Personeli alımı ilanı yayınlayan TENMAK Kurumu yapılacak unvanların şu şekilde olduğunu belirtti: 2 adet Elektrik elektronik mühendisi, 2 adet makine mühendisi, 2 adet endüstri mühendisliği, 1 adet iktisat, ekonomi mühendisi, 1 adet istatistik personeli alımı yapılacak olup toplamda 21 kişi alınacaktır.

Kamu personeli unvanı için 3 adet bilgisayar mühendisi, 1 adet Elektrik elektronik mühendisi, 1 adet makine mühendisi, 1 adet inşaat mühendisi, 2 adet avukat ve son olarak 1 adet eczacı olmak üzere toplamda 9 kişi alınacaktır.

Başvuruda bulunacaklar için toplamda Türkiye Enerji, Nükleer ve Maden Araştırma Kurumu bünyesine 30 adet kamu personeli alımı yapılacak.

Başvuru Nasıl Gerçekleştirilir

Başvurular başvuruda gerekli olan istenilen belgeler ile birlikte Türkiye Enerji, Nükleer ve Maden Araştırma Kurumu, Mustafa Kemal Mahallesi, Dumlupınar Bulvarı, No:192, 06510 Çankaya/ANKARA adresine istenilen belgelerin iletilmesi yolu ile yapıla bilecektir.

Başvurular bu ilan yayınlandığı tarih itibari ile alınmaya başlanmış olup en geç müracaatların 28 Ekim 2021 tarihi itibari ile en geç saat 17:30 a kadar müracaatlar gerçekleştirile bilecektir.

Kimler Başvurabilir

Adaylar için bu ilana unvanların gerektirdiği özel şartlara sahip olmak gerekiyor. ÖSYM tarafından gerçekleştirilen KPSS puan şartı olan 80 puana sahip olmak gerekiyor. Alımı yapılacak unvandan dolayı YDS sınavından 60 puana sahip olmak gerekiyor.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.