Tarsus Üniversitesi 7 Kamu Memur ve İşçi Alımları

Tarsus Üniversitesi 7 Kamu Memur ve İşçi Alımları

Tarsusu Üniversitesi 7 kamu memur alımı ve işçi alımı yapıyor. Üniversite işçi alımları büro personeli ve temizlik görevlisi branşlarında yapılacak. İkamet şartı olmadan Türkiye genelinden başvuru kabul edileceği kılavuz halinde verildi.

Tarsus Üniversitesi Kamu Memur Alımı ve İşçi Alımı İlanı

Üniversite büro personeli ve temizlik görevlisi branşlarında alım yapacağını kılavuz şeklinde sundu. En az lise mezunu adaylar Türkiye genelinden bu ilana başvuru yapabilecek. Üniversite işçi alımı başvuru şartları neler olduğu bilgileri şöyle;

6 Temizlik personeli alımı en az lise mezunu olması ve temizlik işleri yapmasına bir engeli olmaması istenmemektedir. Erkek adayların başvurusu kabul edilecek.

1 Büro görevlisi alımı Ekonomi, İktisat, İş İdaresi ve İktisat, Ekonomi ve İdari Bilimler, Ekonomi-Yönetim Bilimleri, Ekonomi Politik ve Toplum Felsefesi lisans programlarının birinden mezun olmak. İşletme-Ekonomi, İşletme-İktisat, Ekonomi ve Finans lisans programlarının birinden mezun olmak.

İşletme, İşletmecilik, İşletme-Maliye, İş İdaresi, İş İdaresi ve İktisat, Yönetim ve Organizasyon, Yönetim Bilimleri, Yönetim Bilimleri ve Liderlik, Muhasebe-Finansman, Muhasebe ve Finansal Yönetim, Muhasebe ve Finans Yönetimi, Pazarlama lisans programlarının birinden mezun olmak. Maliye, Muhasebe ve Maliye veya Maliye-Muhasebe lisans programından mezun olmak.

Başvuran adaylardan lisans mezunları için 2022 KPSS(B) grubu KPSSP3 puanı, ortaöğretim (Lise ve Meslek Lisesi ) mezunları için 2022 KPSS(B) grubu KPSSP94 puanı esas alınacaktır. Başvuracak adayların 2022 yılı KPSS(B) grubu sınavından ilgili puan türünden en az 70 puan almış olmaları gerekmektedir. Belirtilen puan türünden farklı puan türünden veya ilgili puan türünde 70 puanın altında puanla yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. Mersin ilanı olarak sunuldu.

Üniversite Personel Alımı Başvuru Şekli

Başvurular ilanın Resmî Gazete’de yayımlandığı günü izleyen 15 gün içinde (mesai saati bitimine kadar) e-Devlet Kapısı üzerinden “Tarsus Üniversitesi - Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım” hizmet veya “Kariyer Kapısı” https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr internet adresi üzerinden alınacaktır.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:Kamu Personeli Alımı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.