Tarım ve Orman Bakanlığı’ndan Lise Mezunu İşçi Alımı Duyurusu Yayımlandı

Tarım ve Orman Bakanlığı’ndan Lise Mezunu İşçi Alımı Duyurusu Yayımlandı

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı vasıtası ile Tarım ve Orman Bakanlığı lise mezunu işçi alımı duyurusu için ilan yayımladı. Söz konusu ilan ile 2828 kanun kapsamında işçi alımı gerçekleştirilecek. Konu ile ilgili olarak kurum tarafından güncel detaylar.

Tarım ve Orman Bakanlığı İşçi Alımı İş İlanları

Tarım ve Orman Bakanlığı kendi birimlerinde istihdam edilmek üzere işçi alımı için ilan yayımladı. Yayımlanan ilana göre; lise, önlisans ve lisans mezunlarından işçi alımı yapacağını açıkladı. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 2828 Kanun kapsamına göre işçi alımı için süreci başlattı. Kurum tarafından yapılan açıklamaya göre adaylardan istenecek belgeler de belirlenmiş oldu. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın gerekli olan detaylarınız size sunduk.

İşçi Alımı Yapılacak Şehir Listesi

Çorum, Elâzığ, Erzurum, İzmir, Kastamonu, Kocaeli, Konya, Mersin, Muğla, Osmaniye, Ankara, Bilecik, Düzce ve Kastamonu illerinde işçi alımı yapılacaktır. Farklı kadro ve unvanlarda çalıştırılmak üzere alın için belirtilen şehirlerin tüm ilçelerinde görevlendirme yapılacak.

Personel Alımı Ait Güncel Duyuru

Yapılan başvuru sonucu İşe girmeye hak kazanan adaylar gerekli olan belgeleri zamanda teslim etmeleri gerekiyor. Gerekli olan belgeler;

Islak imzalı olmak kaydıyla beyan formu,

Sağlık durumu beyan dilekçesi,

Mal beyannamesi,

6 adet fotoğraf,

Erkek adaylar için askerlik durumu belgesi,

Ulusal elektronik tebligat adres belgesi ve mezuniyet belgesi,

Kamu Personel Alımı Belge Tarihi

Kurum tarafından yapılan açıklamaya göre yukarı da liste halinde verilmiş olan gerekli belgeler ile en son 27 Ekim 2023 tarihine kadar Bakanlığa posta yolu ile göndermeleri gerekir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.