Tarım Sahipsiz Hayvanları Koruma Birliği Kamu İşçi Alımı

Tarım Sahipsiz Hayvanları Koruma Birliği Kamu İşçi Alımı

Tarım ve Orman Bakanlığı izinli Sahipsiz Hayvanları Koruma Birliği kamu işçi alımı yapıyor. En az ilkokul mezunu adaylar KPSS’siz personel alımına başvuru yapabilecek. İş Kurumu Başvuru şekli ve şartları neler?

Tarım ve Orman Bakanlığı resmi izinli Sahipsiz Hayvanları Koruma Birliği kamu işçi alımı ilanı yayınladı. En az ilkokul mezunu adaylar başvuru yapacak. KPSS’siz personel alımı ilanına göre şoför alımı yapılıyor.

Adaylar başvurularını 13 Şubat 2024 tarihi bitimine kadar 00008077022 iş ilan numarası ile yapılacak. Tokat iş ilanları olarak erişime açılmıştır.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

İlan şartlarını taşıyan adaylar; ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde esube.iskur.gov.tr internet adresinden "İş Arayan" linki üzerinden TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak başvuru yapabilir. Ayrıca hizmet noktalarından ve Alo 170 hattı üzerinden de başvurular yapılabilir. Son başvuru tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılır.

Başvuru başlangıç tarihleri aynı olan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun ilanlarından sadece birine başvuru kabul edilir.

İlana başvuru yapacak öncelikli adaylar, başvuru yapacakları listeyi (öncelikli liste veya genel liste) başvuru esnasında işaretleyerek seçer. Başvuru süresi bittikten sonra liste değişikliği talepleri kabul edilmez.

Başvuru yapan iş arayanların öncelikliler de dâhil olmak üzere tamamı kura çekimi için ilan sahibi kamu kurum ve kuruluşuna gönderilir. Kamu kurum ve kuruluşu tarafından düzenlenen noter kurası ile genel listeden ve öncelikli listeden açık iş sayısının dörder katı kadar aday sınav yapılmak üzere belirlenir.

İşe alınacak işçilerin sadece noter kurasıyla belirleneceği kuraya tabi ilanlarda, öncelikliler de dâhil olmak üzere tüm başvuru sahipleri arasından açık iş sayısı kadar asıl ve ihtiyaç duyulacak sayıda yedek aday doğrudan kura sonucu belirlenebilir.

Adaylarda aranan hayvan nakil bakım yeterlilik belgesi istenmektedir. Başvuracaklar en az B sınıfı sürücü belgesi olması gerekmektedir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.