Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü İkamet Şartsız Memur Alımı

Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü İkamet Şartsız Memur Alımı

Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü tarafından güncel yapılan açıklamaya göre, memur alımı yapılacağı açıklandı. Proje kapsamında yapılacak olan alım ilanı için ikamet şartının aranmadığı kurum tarafından açıklandı. Başvuru tarihleri haberde...

Memur Alımı İş İlanları

Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü kendi bünyesinde istihdam etmek üzere memur alımı yapacağını açıkladı. Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı bünyesinde yeşil ve sürdürülebilir kalkınma için arazi yönetim altyapı projesi kapsamında yapılacak olan alım ilanına göre, bireysel danışman unvanında istihdamın yapılacağı açıklandı.

KPSS şartı olmadan yapılacak olan alım ilanına ilişkin eğitim detaylarını ve şartlarını kamupersonelialim.com editör ekibi olarak sizler için haberimizin detaylarında sunduk.

Kamu Memur Alımı Başvuru Koşulları Nedir?

Söz konusu program kapsamında ilana müracaat etmek isteyenlerin muhasebe, finansal, ekonomi ve işletme bölümlerinden birinden lisans derecesinde mezun olmuş olması gerekmektedir.

İyi derecede yazılı ve İngilizce sözlü dil bilgisine sahip olan adaylardan alım yapılacaktır.

Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartına sahip olan ve kamu haklarından mahrum bırakılmamış olan adaylardan alım yapılacağı açıklanmıştır.

Konuya ilişkin kurum tarafından yapılan açıklama:

“TKGM, İş Tanımı, Seçim Kriterleri ve örnek özgeçmiş formatı ekte yer alan Finansal Yönetim Uzmanı pozisyonu için uygun danışmanları ilgilerini belirtecek şekilde Türkçe ve İngilizce özgeçmişlerini göndermeye davet etmektedir. Seçimi yapılan bireysel danışman ile iki aylık deneme süresini kapsayacak şekilde yenilenebilir bir yıllık sözleşme yapılacaktır.”

Personel Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

İlana başvurular başlamıştır. Adaylar pozisyona dair pozisyon adı ve referans numarasını açık bir şekilde belli etmek kaydıyla özgeçmiş belgelerini 27 Kasım 2023 tarihine kadar göndermeleri gerekmektedir. E - posta ya da şahsen aşağıda belirtilen adrese başvurular alınacaktır.
Şahsen başvuru adresi: Ana Bina, Üçüncü Kat, 317 numaralı oda, Dikmen Caddesi No:14
E – posta ile başvuru adresi: [email protected]

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum