Tapu Kadastro 407 Memur ve Kamu Personel Alımı Başvurusu 7 Ocak Son

Tapu Kadastro 407 Memur ve Kamu Personel Alımı Başvurusu 7 Ocak Son

Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere 407 memur alımı ve kamu personeli alımı yapılıyor. En az lise mezunu adaylar başvurularını nasıl yapacak. Tapu başvuruları 7 Ocak 2022 son tarihtir.

Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü Bünyesinde istihdam edilmek üzere en az lise mezunu 407 memur alımı ve kamu personeli alımı istihdamı bulunuyor.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü 5 sözleşmeli büro personeli, 302 sözleşmeli teknikeri ve 100 koruma ve güvenlik görevlisi alımı yapıyor.

İlana göre son başvuru tarihi 7 Ocak olduğu belirtildi. İlana göre adaylarda KPSS şartı aranmaktadır. İlana göre Ankara, Antalya, Bursa Elazığ, Denizli, Edirne, Eskişehir, İstanbul, Gaziantep, İzmir, Kastamonu, Kayseri, Konya, Samsun, Sivas, Şanlıurfa, Trabzon, Van, Yozgat illerinde personel istihdamında bulunacağı belirtilmiştir.

407 Personel Alımı İçin Kimler Başvuru Yapabilir?

KPSS P94 puan türünden en az 70 puan almış olmak.

En az lise mezunu olmak.

Özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak.

Gece ve gündüz, iç ve dış mekanda vardiyalı sistemde çalışmaya engel durumu olmamak.

Erkek adayların en az 170 kadın adayların ise en az 1.60 boyunda olması gerekmektedir.

Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine, özel hayata ve hayatın gizli alanına, cinsel dokunulmazlığa karşı suçlar ile uyuşturucu veya uyarıcı madde suçlarından dolayı hakkında devam etmekte olan bir soruşturma veya kovuşturma bulunmamak.

Başvuru Şekli ve Zamanı

Başvurular 29 Aralık 2021 tarihinde başlamış olup 7 Ocak 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır. Başvurular https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr linki üzerinden yapılacaktır.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum