SYDV 3 Şehirde Yeni Kamu Personeli Alımı İlan Numaraları Yayınlandı

SYDV 3 Şehirde Yeni Kamu Personeli Alımı İlan Numaraları Yayınlandı

SYDV Genel Müdürlük tarafından yapılan son kamu personeli alımı iş ilan numaraları ile Ülkemizdeki 3 şehirde SYDV ler bünyesine personel alımı yapılıyor. SYDV ilanlarına kimler başvuru yapabilecek?

SYDV olarak da bilinen Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü bünyesindeki Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarında istihdam edilecek 3 şehirde yeni kamu personeli alımı yapılacak.

Adayların KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. İlana göre vakıf 1 sosyal yardım ve inceleme görevlisi, 1 büro görevlisi ve 2 muhasebeci alımı yapıyor.

Niğde SYDV Personel Alımı

Niğde Çamardı SYDV bünyesine Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi 1 kişi alımı için SYDV ilan numarası 1331497 olarak yayınlandı ve başvurular 26 Kasım 2021 tarihinde bitiyor.

Tekirdağ SYDV Kamu Personeli

Tekirdağ Saray SYDV bünyesine büro memuru alımı 1 kişi için ilan numarası 1332803, Muhasebeci kadrosuna alınacak 1 kişi için ilan numarası 1332804 olarak yayınlandı her iki personel alımında da başvurular 29 Kasım 2021 tarihinde sona erecek.

Zonguldak SYDV Memur Alımı

Zonguldak Devrek SYDV bünyesine 1 Muhasebeci memur alımı için ilan numarası 1331593 olarak yayınlandı ev bu personel alımı için başvurular 22 Kasım 2021 tarihinde sona eriyor.

sydv-kamu-personeli-alimi.jpg

Memur ve Kamu Personeli Alımı İçin Kimler Başvuru Yapabilir;

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak.

Adayların 18 yaşını bitirmiş olmadı 35 yaşını doldurmamış olması gerekmektedir.

Erkek olarak başvuru yapacak adayların askerlik görevini yapmış olması muaf çağına gelmemiş olması veya askerlikle ilişiği bulunmaması gerekmektedir.

Adayların en az 4 yıllık lisans eğitimini tamamlamış olması gerekmektedir.

2020 Kamu personeli seçme sınavında KPSS P3 türünde en az 60 puan almış olmak.

Adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

Memur ve kamu personeli olarak başvuru yapacak adayların görevin özelliğine göre eğitim yaş tecrübe gibi özel şartları taşıması gerekmektedir.

Adayların iş tanımlarında belirtilen nitelikleri taşıması gerekmektedir.

Adayların affa uğramış olsa bile devlet güvenliğine karşı yüz kızartıcı suçlar anayasal düzenlemenin ilerlemesine karşı suçlar, fesatlık vb. suçlar işlememiş olması gerekmektedir.

Başvurular Ne Zaman Nasıl Yapılır;

Başvurular yukarıda belirtilen ilan numaraları ve son başvuru tarihine göre aşağıda belirtilen link üzerinden başvuru ekranına ulaşabilirsiniz.

Başvuru ekranı

sydv-personel-alimi-ilani.jpg

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum