Sözleşmeli Kamu Personel alımı iş ilanları Arama Butonu

Sözleşmeli Kamu Personel alımı iş ilanları Arama Butonu

Sözleşmeli kamu personel alımı olacağı duyuruldu! 4/B sözleşmeli personel alanında toplamda sağlanacak istihdam 256 kişi olarak boş kadrolara personel alacağını duyurdu! Şubat Ve mart ayı içinde olacağı belirtildi! Sağlanacak branşlar neler olacak?

Kamu kurum ve kuruluşlarına sözleşmeli kamu personeli alımı iş ilanları yayınlanmaya devam ediliyor. Lise, Ön lisans, Lisans olmak üzere alımların yapılacağı belirtildi.

Alınacak personel Branşları

Tecrübeli Yazılımcı, İş analist, Eğitim Dokümantasyon, İnşaat teknisyeni, Elektrik elektronik teknisyeni, Destek Personeli, Koruma güvenlik görevlisi, Destek Personelin (Bakım onarım), Mühendis, Büro personeli, Kütüphaneci, Hemşire, Ebe, Fizyoterapist, Eczacı, Psikolog, Laborant, Diğer sağlık Personeli, Sağlık teknikeri, Canlı Model, Sekreter. Branşlardan alımlar gerçekleştireceğini duyurdu.

Başvuru Koşulları

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

Siciline her hangi bir dosya arşivi işlenmemiş kaydı bulunmaması gerekmektedir.

Lise, önlians, lisans alanlarından mezun olmak.

Belirtilen branşlarda mezun olduğuna dair o alan belge bulundurmak.

KPSS puanı alınmış olması.

Aday seçim detayları

Yukarıda belirtilen branşlar alanından mezun olmak herhangi bir belgeye sahip olmak o branşa göre. Adayların başvuru kabul süreci KPSS den en yüksek puan sırlamasından başlayarak en düşüğe doğru seçilecektir.

KPSS Puan değerlendirmesi,

KPSS’ den Lise için P94, Ön Lisans için KPSSP3 ve Lisans için P3 puan türlerinden en az minimum 50 veya 60 puan ve üzeri alınması gerekmektedir.

Sitemiz arama yerine meslek, şehir veya kurum adlarını yazarak tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Anlık olarak memur alımı ve personel alımı ilanları cebinize gelsin istiyorsanız uygulamayı indirin.

Sorgulama ekranı

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.