Şişecam Tam Zamanlı Hibrit Personel Alım İlanı

Şişecam Tam Zamanlı Hibrit Personel Alım İlanı

Şişecam yayımlamış olduğu ilana göre tam zamanlı personel alımı yapacağını açıkladı. Tedarik yönetimi departmanında istihdam edilmek üzere yapılacak olan alım ilanı için hibrit personel alımı yapılacağı belirtildi. Yüksek maaş ödemesi yapılacak.

Personel Alımı İş İlan Duyurusu

Şişecam, dünya genelinde cam ve cam ürünleri üreten büyük bir şirkettir ve zaman zaman çeşitli pozisyonlarda personel alımı yapabilir. Ayrıca, iş başvurusu yapmayı düşündüğünüz pozisyonun gerektirdiği eğitim, deneyim ve diğer şartları incelemeniz önemlidir.

Bu ilan da ise sipariş karşılama sorumlusu kadrosunda işe alım yapılacağı açıklanmıştır. Adayların lisans mezunu olması gerekmektedir. Ayrıca KPSS şartı olmadan alım yapılacağı açıklanmıştır. 81 şehirden kabul edilecek olan alım ilanına için gerekli olan detayları kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak sizlere sunduk.

Kamu Personel Alımı Başvuru Koşulları

Kurum tarafından yapılan açıklamaya göre, planlama, sipariş yönetimi ve yer lojistik birimlerinde en az 2 yıl mesleki deneyim kazanmış olmanız gerekmektedir.

Ekip çalışmasına yatkınlık göstermeniz, çözüm odaklı planlama, analiz ve iş takibi becerilerinin yüksek olması istenmektedir.

Tercihen SAP bilgisine sahip olan ve raporlama becerisi kuvvetli olan adaylardan yapılacak olan alım ilanı için İstanbul ilinde ikamet ediyor olmanız veya işe alım sürecinin tamamlanmasının ardından İstanbul ilinde ikamet edebilecek olmanız gerekmektedir. Çünkü alımlar merkez teşkilatta gerçekleşecektir.

İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip olan ve Microsoft Office programlarını kullanabilen adaylardan alım yapılacağı açıklanmıştır.

Üniversitelerin lisans düzeyinde mühendislik fakülteleri bölümlerinden ve işletme, ekonomi, istatistik ve benzeri bölümlerinden mezun olan adaylardan alım yapılacağı açıklanmıştır.

Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartına sahip olan adaylardan yapılacak olan alım ilanı için kamu haklarınızdan mahrum bırakılmamış olmanız ve kurum tarafından yapılacak olan arşiv ve güvenlik soruşturması kapsamında olumlu sonuçlanmaz istenmektedir.

Hibrit Çalışma Yöntemi Nedir?

Hibrit çalışma yöntemi, bir iş veya organizasyonun çalışanlarına hem uzaktan hem de fiziksel olarak ofiste çalışma fırsatı sunan bir iş modelini ifade eder. Bu yaklaşım, geleneksel ofis çalışması ile tamamen uzaktan çalışma arasında bir denge sağlamayı amaçlar. Bu çalışma modeli, çalışanlara daha fazla esneklik sunarken aynı zamanda iş verimliliğini artırabilir.

İşçi Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

Kurum tarafından yapılacak olan alım ilanı için başvurular başlamıştır. Adaylar başvurularını https://www.sisecamkariyerim.com/tr adresi üzerinden online olarak yapacaklardır. İstanbul iş ilanları olarak sunulmuştur.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.