SERKA Tecrübeli Tecrübesiz Memur ve Personel Alımı

SERKA Tecrübeli Tecrübesiz Memur ve Personel Alımı

Serhat Kalkınma Ajansı personel istihdamında bulunuyor. SERKA memur ve personel alımı tecrübeli ve tecrübesizlerden alım yapacak. İlana göre farklı illerde personel alımı yapacağını belirtti. Kimler ne zaman başvuru yapabilir?

SERKA personel alımı yapacağını duyurdu. İlana göre tecrübeli tecrübesiz ayırmaksızın bünyesinde istihdam edilmek üzere personel alımı yapıyor. Serhat Kalkınma Ajansı memur alımı detayları kılavuz ile sunuldu.

SERKA Personel Alımı İçin Kimler Başvuru Yapabilir;

Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak.

İlana göre 3 uzman personel alımı yapılıyor.

İlana göre Ağrı, Ardahan, Iğdır ve Kars illerinde personel alımı yapılacağı belirtildi.

Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması yapılmış olmak,

Askerlikle ilgisi bulunmamak, askerlik çağına gelmişse muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.

Affa uğramış olsa bile devlet güvenliğine yüz kızartıcı suçlar işlememiş olmak.
6 aydan fazla hapis yatmıyor olmak.

KPSS puanı ile uzman pozisyonu için başvuruda bulunacak adayların, en az dört yıllık lisans eğitimi veren yükseköğretim kurumlarının veya bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilen yurt içindeki veya yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından unvan için belirtilen en az birinden mezun olmak.

Planlama, programlama, Proje üretimi, tasarımı ve yönetimi, Strateji geliştirme, strateji yönetimimi izleme ve değerlendirme, Tanıtım, danışmanlık, Şehircilik ve çevre, Araştırma-geliştirme, Bilgi ve iletişim teknolojileri, Finansman, insan kaynakları yönetimi, Uluslararası ticaret alanlarından en az 5 yıl deneyimli olmak.

Kamu Personeli Alımı Başvuru Şekli ve Zamanı;

Başvurular 21 Ocak 2022 tarihinde başlamış olup 8 Şubat 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır. Başvurular https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr linki üzerinden yapılacaktır.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.