SDÜ 35 En Az Lise Kamu Personel Alımı İş İlanı

SDÜ 35 En Az Lise Kamu Personel Alımı İş İlanı

Süleyman Demirel Üniversitesi tarafından bugün güncel bir ilan yayımlandı. Yayımlanmış olan ilana göre farklı kadro ve pozisyonlarda istihdam edilmek üzere en az lise mezunu adaylardan 35 kamu personel alımı yapılacağı açıklandı. İlana ilişkin detaylar...

Kamu Personel Alımı İş İlanları

Süleyman Demirel Üniversitesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere en az lise mezunlarından başlamak kaydı ile önlisans ve lisans mezunlarından da kamu personel alımı yapacağını açıkladı.
İşe alınacak olan personel, İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı ve Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı birimlerinde istihdam edilecektir. İlanda ikamet şartının aranmadığı ve başvuruların 81 şehirden alındığı açıklanmıştır.

Personel Alımı İlan Müracaat Kontenjanları ve Unvanları

3 kişi Temizlik Personeli,

23 kişi Koruma ve Güvenlik Görevlisi,

2 kişi Aşçı,

1 kişi Bulaşıkçı,

2 kişi Spor Uzmanı,

1 kişi Duvarcı,

1 kişi Boyacı,

1 kişi Şoför,

1 kişi Büro Personeli alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı Başvuru Şartları Nedir?

Temizlik personeli alımı: İlgili kadroya başvuru yapacak olan adayların lise veya dengi okullardan herhangi bir bölümden mezun olmuş olması yeterlidir. Görevinizi yapmanıza engel olabilecek herhangi bir hastalığı bulunmayan kadın ve erkek adaylardan yapılacaktır. İlan yayın tarihi itibariyle 31 yaşından gün almamış olmanız gerekmektedir.

Koruma ve güvenlik görevlisi alımı: 15, erkek ve 8 kadın olmak üzere toplam 23 personel alımı yapılacaktır. Bölüm şartı aranmaksızın önlisans eğitimi veren herhangi bir üniversiteden mezun olmuş olmanız gerekmektedir. Son başvuru tarihi itibariyle geçerlilik süresi dolması en az bir yıl kalmış olmak şartıyla silahsız veya silahlı özel güvenlik görevlisi kimlik kartına ve sertifikasına sahip olmanız gerekmektedir.

Aşçı alımı: Lise düzeyinde yiyecek içecek hizmetleri bölümünü mutfak dalı mezunu olan haberlerden alım yapılacaktır. Yiyecek içecek üretim belgesi ve ustalık belgesi veya usta öğreticilik belgesine sahip olmanız gerekmektedir.

Bulaşıkçı alımı: Lise veya dengi okullardan mezun olmuş adaylardan alım yapılacaktır. Endüstriyel mutfaklarda bulaşık hane hizmetlerinde çalışmanızı engel bir sağlık probleminin bulunmaması gerekmektedir.

Spor uzmanı alımı: Lisans düzeyinde spor bilimleri fakülteleri veya beden eğitimi ve spor Yüksekokulu bölümlerinden birinden mezun olmuş olmanız gerekmektedir.

Duvarcı alımı: Adayların meslek liselerinde inşaat teknolojisi alanında yapı duvarcılık dalı yapı yalıtımcısı, dalı veya yapı yüzey kaplamacılığı dalı bölüm mezunu olması gerekmektedir.
Boyacı alımı: Meslek liselerinde okutulan inşaat teknolojisi alanlarından mezun olmuş olmanız gerekmektedir.

Şoför alımı: Adayların lise veya dengi okullardan mezun olmuş olması eski tip E yeni tip ise D sınıfı ehliyete sahip olması istenmektedir.

Büro personeli alımı: Lisans düzeyinde eğitim veren kurumların büro yönetimi, büro yönetimi ve sekreterlik, büro yönetimi ve yönetici asistanlığı veya ofis teknolojileri ve yönetimi bölümü mezunlarından alım yapılacaktır.

Üniversite Personel Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

Isparta iş ilanları kategorisinde yayımlanmış olan bu ilan için başvurular 17 Kasım 2023 tarihi itibariyle başlamış olup son başvuru tarihi 1 Aralık 2023 açıklanmıştır. Başvurular https://ikbasvuru.sdu.edu.tr adresine online yapılacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.