Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığı 2 İşçi Alımı

Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığı 2 İşçi Alımı

Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığı Türkiye İş Kurumu resmi internet sitesi aracılığı ile yayımlamış olduğu ilana göre 2 işçi alımı yapacağını duyurdu. En az ilkokul mezunu adaylardan yapılacak olan alım için tam zamanlı istihdam sağlanacaktır.

İşçi Alımı İş İlan Duyurusu

Bartın Üniversite Rektörlüğü Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığı, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere kamu statüsünde 2 işçi alımı yapacağını açıkladı. Deneyim şartı aranmadan yapılacak olan alımlar için kadın ve erkek adaylardan müracaatların kabul edileceği belirtildi. Doğalgaz kalorifer ateşçisi kadrosunda yapılacak alan alan ilanına dair detayları kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak haberimizin içerisinde sunduk.

İşçi Alımı Şekli

KPSS puan şartı istenmediği için kurum tarafından işe alınacak olan personeller belirlenirken, kura işlemine göre belirlenecektir. 9 Ekim 2023 tarihinde Bartın 3. noter tarafından yapılacak olan kura işlemi 10:00 ve 11:00 saatleri arasında gerçekleşecektir. Kura sonuçları www.bartin.edu.tr adresi üzerinden ilan edilecektir. Kurada ismi çıkan adaylara herhangi bir tebligat yapılmayacaktır. Bu nedenle ilgili adresten takip etmeniz gerekmektedir.

Kamu İşçi Alımı Şartları

En az ilkokul mezunu adaylardan müracaatların kabul edileceği açıklanmıştır. Lise, önlisans ve lisans mezunları da ilgili ilana müracaat edebileceklerdir. Adaylardan doğalgaz yakıtlı kalorifer ateşçisi belgesi istenmektedir.

İŞKUR İş İlanı Başvuru Şekli Tarihi ve İlan Numarası

00007817246 İŞKUR iş ilan numarası ile, Bartın iş ilanları kategorisinde yayımlanmış olan ilana müracaatlar 25 Eylül 2023 tarihi itibariyle kabul edilmeye başlanmıştır. Kılavuza son başvuru tarihinin 29 Eylül 2023 olduğu açıklanmıştır. Adaylar şartları sağlaması halinde başvuruların İŞKUR e - şube aracılığı ile online ALO 170 hattı üzerinden arayarak veya hizmet noktalarından şahsen yapmaları gerekmektedir.

Geçici istihdam sağlanacak olup çalışma süresi 6 ay 15 gün olarak belirlenmiştir. İşe alınacak olan personeller Bartın Üniversitesi, Ağdacı ve Yazıcı yerleşmelerinde istihdam edilecektir. Başvuru yapmanız için söz konusu ilde ikamet ediyor olmanız istenmektedir. Ayrıca Kurucaşile, Ulus ve Amasya illerinde ikamet eden adayların da başvuruları değerlendirilme aşamasına alınacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.